Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soke

Sztuki Walki

Polecane posty

Gość Trenowalam ale juz nie trenuje
Ja w klubie AZS, na studiach ;) Teraz oczywiscie silownia, fitness, rowery, basen. Ale do karate juz nie wracam. Chociaz kimono wciaz poskladane w szafie i pasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przekazu tradycyjnego to teraz za dużo cieniasów. otwierają szkoły bo filmów się naoglądali..jeżeli chodzi o nijutsu to tylko Masaaki HATSUMI ALE NA ILE WIEM NIGDY NIE BYŁ W Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen rower fitness to również dobra sprawa najważniejsze aby się ruszać..nie siedzieć przy browarach i alkoholu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenjutsu....kto trenował ,trenuje albo chce zacząć trenować? proszę o odpowiedzi.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkksmkskss
Ja trenuje w jednym z klubow w Radomiu, możesz do mnie na pw napisac. A ostatnio zaopatrzyłem się w caly potrzebny sprzet w tym sklepie www.senseishop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waski 81
Witam.Ja trenowalem 9 latek kyokushin.Wporzadku bylo.Mialem zadziore :-)Sporty walki to nie tylko kumite i kata.To rowniez ksztaltowanie siebie i charakteru no i oczywiscie dyscyplina :-)Wiekszosc ludzi trenujacych to potwierdzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostre treningi.Ja na drugi dzień z sauny korzystam bo jestem wypluty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 rok BJJ w http://akademiawalki.com/ - i jestem przekonany, że tak jeszcze przez bardzo długi czas. Świetni trenerzy, a sam sport nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegośczasu uczęszczam na indywidualne lekcji boksu do www.boksuskrzecza jestem bardzo zadowolona z zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam sie do akademiawalki.com. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, na ich stronie znajdziesz szczegółowy cennik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×