Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W_M

Dodatkowy dochód

Polecane posty

Gość W_M

Drodzy, Mieszkam w dużym mieście, mam nie złą pracę, kończę dobre studia, mam pewne cele względem dalszego rozwoju osobistego, jednak wymaga to nakładu finansowego.Moja pensja na utrzymanie siebie, mieszkania i studiów na nie nie wystarcza. Chciałabym sobie dorobić, jednak przy stałej pracy i studiach nie jest to łatwe. Chciałam zapytać, czy wy sobie dorabiacie na życie, jeżeli tak to w jaki sposób, i ile można mc dorobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_M
Swego czasu, zastanawiałam się nad sprzedażą odzieży na allegro, jednak nie mam dojść do żadnych hurtowni, i z tego co wiem to trzeba zarejestrować swoją działalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daOlkaTolka
na początku nie musisz rejestrować działalności, dopiero po przekroczeniu pewnej kwoty. Jeśli na początku będziesz zarabiać 200-400zł to jaki sens w działalności? Wszystko wydasz na podatki... W tej chwili na ciuchach na allegro nie jest łatwo zarobić, większość nie zarabia, tylko nieliczni. Zobacz sam na allegro ile jest aukcji, gdzie nikt, dosłownie nikt nie licytuje. To dotyczy zdecydowanej większości. Co innego, gdyby co któraś aukcja była bez zainteresowania. Musisz rzeczy przygotować, zrobić zdjęcia, postarać się o dobry szablon aukcji, czy sprzedasz, czy nie to płacisz za wystawienie aukcji, jak sprzedasz, to musisz spakować i wysłać. Dużo roboty przy niewielkim zysku. Może zacznij dorabiać w programach partnerskich? zakładaj strony z reklamami, może naucz się tworzyć strony, bannery, pisać artykuły tematyczne. Wszędzie spora konkurencja, ale masz szansę coś dorobić, niestety gwarancji nie ma... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_M
Powiem szczerze, że zdarzy mi się sprzedać swój używany ciuch, w bdb. stanie, i najczęściej go sprzedaję.Problemu mi to nie sprawiało aby go wysłać bo mam pocztę pod "samym nosem". Jednak nie wiem jak by szła sprzedaż w wypadku nowych ciuchów, po droższej cenie. Zastanawiałam się z czasem nad kursem, aby przedłużać włosy, robić paznokcie, rzęsy, ale co 3 znajoma prowadzi takie usługi, i raz dorobi a raz nie..i z obserwacji widz że to słaby biznes;] A wy w jaki sposób dorabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka789
ja własnie na allegro czasem coś sprzedam najczęściej to zabawki (mam małe dzieci )więc i zabawki wypełniam również płatne ankiety i zbieram pkt głównie na doladowania tel w portalu przeczytam wzystkich nie ma z tego wielkiej kasy ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Ja dorabiam sobie sprzedając kosmetyki polskiej firmy Mariza. Zostałam konsultantką i mam rabat 30% a nieraz jeszcze dodatkowe bonifikaty :) Nie ma żadnego wpisowego...zamówień nie trzeba składać regularnie, więc kiedy mam czas to się temu poświęcam, a kiedy nie... to nie ma żadnego przymusu..;) Kosmetyki są dobre i niedrogie, więc jest zainteresowanie. Więcej można się dowiedzieć na stronie www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprościej? Allegro, programy partnerskie i pisanie artykułów- precle, zaplecza itp. To najprostsza droga. Poza tym tworzenie stron www,grafik, szablonów, widżetów czy też aplikacji na smartfony (wszystkie zajęcia możliwe do wykonywania w domu, często za wyższe stawki niż etat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×