Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna666

sieci komórkowe - która najlepsza?

Polecane posty

Gość Joanna666

Szukam sieci, która będzie miała najkorzystniejszą ofertę smsów do wszystkich sieci (na kartę). Szukałam na stronach, ale w większości promocje zaraz przestaną być aktualne lub już nie są (a nowych informacji brak). W związku z tym mam prośbę: moglibyście mi dać znać w jakiej sieci macie telefony i jakie tam są stałe pakiety smsów? Pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussoducze
jak pokazesz pitola w rozkroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna666
No właśnie mam w mixplusie i jak tylko mi się umowa skończy to z nim zrywam ;p chciałam mieć drugi numer, bo plus strasznie zrzyna kase za smsy do innych sieci ;/ mussoducze - nie mam "pitola", więc pooglądaj może swojego (przynajmniej się pośmiejesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussoducze
joasiu a czemu tak nerwowo? a co masz cipke,pitke ? bułke motylka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijua
nie polecam orange mało promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heya...
Ja jestem w Heya i jestem zadowolona smsy mmsy i rozmowy za darmo do heya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia od Gumiśków
Play najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam PLAY od 6 lat i nie zmienilabym sie na nic innego. Najpierw abonament ale przeliczylam ze taniej mi wyjdzie na karte i nie przedluzylam abonamentu tylko sobie numer zostawilam. teraz kupuje sobie doladowanie w kiosku kiedy chce. mam tez internet w play ale tego juz nie polecam zreszta jak kazdego mobilnego. te limity sa glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam play ale u mnie ma polowa rodziny takze wogole sie oplaca. kupuje karte za 10 zl i mam 10 dni darmowe do play rozmowy i sms. kupuje za 30 to 30 dni. wg mnie sie mega oplaca. do tego mozna 5 zl zamienic na 10 raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hansolon

sprawdź sobie w A2mobile, wprowadzili dobre pakiety które wychodzą korzystnie dla każdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronos
Dnia 17.05.2019 o 15:40, Gość Hansolon napisał:

sprawdź sobie w A2mobile, wprowadzili dobre pakiety które wychodzą korzystnie dla każdego klienta.

no ja jestem u nich i potwierdzam, a2 idzie powoli w górę te ich pakiety są najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komoser
Dnia 23.05.2019 o 13:32, Gość kronos napisał:

no ja jestem u nich i potwierdzam, a2 idzie powoli w górę te ich pakiety są najlepsze!

wybiło się ostatnio strasznie a przez ten darmowy internet, sam jestem u nich już jakiś czas i jestem zadowolony z usług jakie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczka

no w a2 jest coraz lepiej, z każdym kolejnym miesiącem są coraz to bardziej korzystne oferty od nich, mąż jest i ja też się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryp

ja sie dowiedziałem w Plusie że mam 1000zł długu, mimo że używałem tylko telefon na karte do rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajczad7

a2 mobile totalnie popatrz, pojawiła się fajna promka gdzie masz 5gb neta, smsy/rozmowy za niecałe 20zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek

a to nie jest za 10 zł w p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontotor

a2 mobile bez dwóch zdań. Spróbuj porównać sobie oferty z innymi i zobaczysz że się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racio
Dnia ‎26‎.‎06‎.‎2019 o 18:58, Gość kontotor napisał:

a2 mobile bez dwóch zdań. Spróbuj porównać sobie oferty z innymi i zobaczysz że się opłaca.

nigdzie nie ma darmowego transferu na social media, dla mnie to jest bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madol
Dnia ‎26‎.‎06‎.‎2019 o 18:58, Gość kontotor napisał:

a2 mobile bez dwóch zdań. Spróbuj porównać sobie oferty z innymi i zobaczysz że się opłaca.

nigdzie nie ma darmowego transferu na social media, dla mnie to jest bardzo konkurencyjne.

 

Nawet nie wiedziałem że gdzieś coś takiego oferują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmoson

No w A2 mobile są akurat najbardziej praktyczne pakiety na dodatek według mnie są w naprawdę przystępnych cenach więc nie widzę powodu żeby się tak oburzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janko Muzykant
Dnia 21.06.2019 o 16:01, Gość Dajczad7 napisał:

a2 mobile totalnie popatrz, pojawiła się fajna promka gdzie masz 5gb neta, smsy/rozmowy za niecałe 20zł!

bez umowy, free to go i jeszcze zasięg świetny, dobra alternatywa w stosunku do flagowców z tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz

Dzisiaj a2mobile rzuciło nową ofertę, jest bardzo ciekawa i urozmaicona. W zależności od cen mamy maksymalnie 30gb neta bez lejka i no limit rozmowy i wiadomości (to akurat ja biorę i jest za 29,90-git). No i dla mnie fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slolit

a2 mobile bez dwóch zdań, wystarczy spojrzeć jak dobrze się rozwijają na rynku dzięki swoim pakietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ura
Dnia 17.07.2019 o 23:07, Gość Miłosz napisał:

Dzisiaj a2mobile rzuciło nową ofertę, jest bardzo ciekawa i urozmaicona. W zależności od cen mamy maksymalnie 30gb neta bez lejka i no limit rozmowy i wiadomości (to akurat ja biorę i jest za 29,90-git). No i dla mnie fajnie to wygląda

ja wybrałem tą za 19,90 ale i tak to jest dopasowane dla każdego typu klienta, przy czym jest bardzo praktycznie. No i szybki internet faktycznie daje radę, nielimitowane rozmowy i esy korzystam jak najbardziej, z dziewczyną jak nie jesteśmy razem to gadamy wieczorami po kilka godzin. Jak najbardziej, zmiana operatora na a2mobile tylko mi pomogła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczamp
Dnia 10.08.2019 o 03:19, Gość Ura napisał:

ja wybrałem tą za 19,90 ale i tak to jest dopasowane dla każdego typu klienta, przy czym jest bardzo praktycznie. No i szybki internet faktycznie daje radę, nielimitowane rozmowy i esy korzystam jak najbardziej, z dziewczyną jak nie jesteśmy razem to gadamy wieczorami po kilka godzin. Jak najbardziej, zmiana operatora na a2mobile tylko mi pomogła..

No i to jest najważniejsze, bo po co przepłacać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuttabej
Dnia 12.08.2019 o 11:46, Gość Poczamp napisał:

No i to jest najważniejsze, bo po co przepłacać..

20zł za taką ofertę to naprawdę tanio, nie wiem czy gdzieś indziej jest tak, chyba przeniosę się do tego a2 mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaesong
Dnia 21.08.2019 o 13:37, Gość auuttabej napisał:

20zł za taką ofertę to naprawdę tanio, nie wiem czy gdzieś indziej jest tak, chyba przeniosę się do tego a2 mobile.

Cytat

nie czekaj, 20zł to praktycznie nic a masz wszystko zapewnione, sam u nich jestem i nie żałuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeśli wystarcza komuś tyle internetu(a powinno wystarczyć każdemu zwykłemu użytkownikowi) i zastanawia się czy wziąć czy nie to też mi się wydaje że nie ma co czekać. Ja niedawno przesiadłem się z abonamentu i jestem zadowolony. Internetu starcza i jakość jest bardzo dobra jak za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×