Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Madzial5435345

wczoraj byłam na zakupach w mohito

Polecane posty

Gość Madzial5435345

i zakupiłam spodenki za kolano za 70 zł, dwa sweterki po 30 zł, bluzkę z krótkim rękawem za 59 zł, i sukienkę za 40. I potem jeszcze w innym sklepie dżinsy za 50 zł i bluzkę w paski za 19,90. Udane zakupy moim zdaniem - fajne wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu bym nie kupił jeansów, które kosztują mniej niż 200zł! Pamiętaj, że za jakość się płaci. Ja ostatnio kupiłem kurtkę za 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alio90
fajna firm a odjazdowe ciuszki sa.... lubie mam bila dzinsowke mini z kokarda super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia ticzerka
też lubię zakupy w mohito ale tam czasami ubrania wyglądają ładnie tylko na wieszaku :/a jak sie ubierzesz to dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alio90
nie zesraj sie., to nie prawda ze drogie to dobre ja mam od chinoli i s,migam juz dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
dżinsy były przecenione ze 139 :) mam ciuchy z mohito, najstarsze mają dwa lata i nic z nimi się nie dzieje, lubię je, bo są kobiece, ale niezbyt sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
asia , wczoraj w szoku byłam, bo co nie przymierzyłam, to super leżało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia ticzerka
zgadzam się, ubrania tam są mega kobiece :) taka sexy elegancja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia ticzerka
nic tak nie poprawia humoru jak udane zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
spodenki z marszczeniami na górze, z paskiem, bladoniebieskie, bluzeczka kremowa z dwoma kwiatuszkami :) sweterek czarny, drugi w paski, sukienka srebrzysta dżinsy zwykłe ciemne, bluzka w paski z przodu, biało granatowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
Wg mnie mohito nie ma fajnych ciuszków. Zwykle bawełniane koszulki bez nadruku, bez bajeru a moim zdaniem drogie bo kilkadziesiąt zł. Tak samo Reaservd -chiński chłam, a nie tani. Ubrania tam źle uszyte. Kupiłam komplet-spódnicza i zakiecik. Spódnica w biodrach ok, w pasie za duża (nie wiem kto ma w pasie tyle ile w biodrach) i podszewka jest dłuża niż sama spódnica. :O Wolę wydac więcej a kupić coś fajnego i dobrego jakościowo. Fajne rzeczy kupuję w DeFacto albo Quiscoue (czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
zwykłe bawełniane koszuli bez nadruków można dostać za 20 zł :) nie mohito, wszędzie w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
Źle mnie chyba zrozumiałaś. W mohito właśnie te koszulki drogie są. Ja nie chcę tych koszulek, bo szukam fajnych, ciekawych bluzek, fasonów, krojów, ....a tam takie zwykłe bez polotu a drogie bo ok 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY TĘPA DZIDO
wszędzie szyją chińskie niewolniki i wszędzie chłam tyle może że kopiowany pod trendy ale słabo wydać tyle kasy na szmaty wolę podróżować i jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia ticzerka
Oczywiście rzecz gustu, jednemu się podobają ubrania oferowane przez mohito innemu nie. Ja też jestem zdania że w mohito ceny są wygórowane, dlatego lubię tam zaglądać podczas wyprzedaży :) Co do prostoty ubrań, właśnie w tym tkwi cały sekret, że mohito ma bardzo proste i przez to piękne ciuszki, klasyka i prostota przede wszystkim, bez zbędnych ozdobników. Ale oczywiście nie wszystko, i jak już mówiłam rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
arianka - zrozumiałam. Te zwykłe bluzeczki w mohito są za drogie - dlatego lubię wyprzedaże. Ja nie szukam jakiegoś specjalnego "polotu" - a ubrań, które moge założyć do biura (nie muszę mieć super eleganckich uniformów) do miasta, na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
300 zł na ciuchy to dużo? No sory :) a z podróży dopiero co wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojęcia to nie macie za grosz
żeby takie szmaty tandetne kupować za takie pieniądze....lepiej dołóż trochę i kup coś naprawdę markowego - czyt wysokiej jakości...albo idź do szmateksu - tam nie ma pseudo firm jakie nasz naród ukochany uwielbia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
No bo tak napisałaś, jakbym ja szukała czegoś za 20zł. Ale ok. Ja lubię ciekawe ubrania, w których pół miasta nie będzie chodziło. Dlatego albo płacę raczej sporo, albo cos szyję, albo koleżanka mi w szmateksie upoluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
zawsze znajdzie się ktoś, komu się nie podoba, mamy do tego prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia ticzerka
a w jakich sklepach kupujesz ubrania ARIANKO? ja kupuję ubrania w sieciówkach i też uważam że ubieram się dobrze, troche Twoja wypowiedź zabrzmiała tak, jakbyś twierdziła że jak ktoś ubiera się w mohito lub h&m to już wiocha i chińszczyzna .. myślę że to niesprawiedliwa ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
mam takie samo odczucie, ale nie przejmujmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
jenny , znowu szmaty do domu przytargałaś :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
Hej, to nie chodzi o to, ze sieciówki są złe, tylko ja nie lubię chodzić w tym samym jak pół miasta. A w sieciówkach dużo osób kupuje i nic do nich nie mam. Poprotu ja średnio je lubię. Ale napisałam, ze w Reservd też coś kupiłam (to, ze nie jestem zadowolona z jakości to inna sprawa). Lubię kupować w niszowych sklepikach, dobrze zaopatrzonych w towar, ale nie taki bazarowy. Ost kupiłam parę fajnych rzeczy w DeFakto i torebkę w Stradivariusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzial5435345 - jak długo ten dobry humor będzie Cię trzymał? :) asia - ubrania z H&M są bardzo kiepskie jakościowo. Czasami lepiej kupić coś droższego i porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzial5435345
Dlaczego tak się dziwisz RustiFenx? zamierzam nadal mieć dobry humor, ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia ticzerka
RustiFenx na pewno masz rację, warto czasem zainwestować w lepszą markę, ale ja jakoś nie narzekam na słabą jakość, wybieram te ubrania które wyglądają na porządne, tzn tkanina wygląda porządnie. Bo wiem że szmaty można znaleźć wszędzie, a najbardziej jestem uprzedzona do Reserved pod względem jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzial5435345 - a co to dopiero będzie jak założysz te rzeczy ;) asia - no to widać, że lubisz kupować, wybierać, przymierzać :) Ja sporo kupuję przez internet, to trzeba mieć większe pokłady "zaufania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia ticzerka
oooj, ja też bardzo dużo kupuje przez internet :) mogłabym powiedzieć, że większość :) Ale często jest tak, że wcześniej widziałam kupowane rzeczy i miałam okazje je ocenić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolę jakość dlatego kupuję tutaj https://mg-shohlari.pl/ . Polski producent a nie tam jakaś chińszczyzna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×