Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Madzial5435345

wczoraj byłam na zakupach w mohito

Polecane posty

Gość Bombel

Ja uwarzą ze tzw jakość premiom w Mohito czy Reserwed  nie istnieje żakiet pierwszy raz założony rozszedł się na szefach nawet nie mogłam go ubrać na okazje na kutra go zakupiłam . Pozatym Jestem oburzona polityka sklepu Mohito kóra nie szanuje czasu klienta zignoruje mobilność kóra jest znakiem czasie w których żyjemy z tego również względu zmieniłam decyzje swojej reklamacji - zgody na kartę podarunkowa o której warunkach nie zostałam poinformowana przez ekspedientkę i pragnę zakreklamowac taka formę rozpatrzenia reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas Mohito nie ma, a szkoda. dobrze, że jest H&M i C&A, Pimkie, i Claire's od biżuterii 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość Bombel napisał:

Ja uwarzą ze tzw jakość premiom w Mohito czy Reserwed  nie istnieje żakiet pierwszy raz założony rozszedł się na szefach nawet nie mogłam go ubrać na okazje na kutra go zakupiłam .

Można prosić o przetłumaczenie na język polski, bo nie rozumiem tego diakektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Bombel napisał:

Ja uwarzą ze tzw jakość premiom w Mohito czy Reserwed  nie istnieje żakiet pierwszy raz założony rozszedł się na szefach nawet nie mogłam go ubrać na okazje na kutra go zakupiłam . Pozatym Jestem oburzona polityka sklepu Mohito kóra nie szanuje czasu klienta zignoruje mobilność kóra jest znakiem czasie w których żyjemy z tego również względu zmieniłam decyzje swojej reklamacji - zgody na kartę podarunkowa o której warunkach nie zostałam poinformowana przez ekspedientkę i pragnę zakreklamowac taka formę rozpatrzenia reklamacji

Można prosić o przetłumaczenie na język polski, bo nie rozumiem tego dialektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda z rozmiarówką kurtek w Mohito. Spodobała mi się jedna kurtka a nie ma jej stacjonarnie w sklepie. Słyszałam ze rozmiarówka jest trochę zawyżona. Lepiej wziąć mniejszy rozmiar czy taki jak się zazwyczaj nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×