Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość S.U.P.E.R

właśnie przeżyłam orgazm...

Polecane posty

ladyO to musza byc niezapomniane doznania. musze koniecznie sprobowac. cwiczenie czyni mistrzem. moze zostane mistrzynia orgazmow obrotowych? ... tak musze koniecznie sprobowac! w moim wieku wpisza to do ksiegi rekordow guinnessa :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam. Kolejnym krokiem erotycznego wtajemniczenia są.. Schody ruchome w czasie postoju. Polecam zabrać ze sobą pluszowe misie, one wiedzą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeja alez jestes flexi
ja to raczej podziękuję za takie doznania jak znam zycie to podczaS,,,wirowania by mnie gdzies wyrzuciło .....:) hen... choc to byłby odlotowy orgazm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyO, nie jestem posiadaczka pluszowego misia :( a wielka szkoda, co ja gadam, co ja gadam, moze i nie wielka. taki pluszowy mis to siedlisko bakterii i roznych drobnoustrojow jak np. te.... no zapomnialam jak one sie nazywaja, takie od kurzu... wybacz, to wiekowe. pojde do apteki po geriawit.droga wiedzie przez schody ruchome. moze przy okazji spotkam misjonarza i bede miala swiety orgazm bez uzycia misia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeja Frida
po geriavicie mozesz dostac mega chcice więc uwaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze!! rzuce sie na misjonarza :D i zedre z niego misjonarz i to co ma pod misjonarzem. tylko zeby nie mial pluszowego misia :( bo bede kichac i sie rozprosze:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontaktowe i ruchliwe bakterie mogą być lepsze od pluszowego misia. Widziałas jak wysoko skaczą ? W reklamie płynu na gardło pokazywali co te cholerstwa potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×