Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 karrrol

pytanie do kobiet

Polecane posty

Go艣膰 karrrol

czy facet ktory jest bez pracy lub zarabia mniej od kobiety jest nieudacznikiem wg was i czy zasluguje na szacunek zony/dziewczyny?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ewelka_____Rewelkkka33323
A jak ci si臋 wydaje Karolu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
pytanie jest skierowane do kobiet

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inimeg24
Moim zdaniem 偶ona mog艂a by miec z tym problem ale dziewczyna nie sadze. Najwazniejsze zeby facet nie siedzial caly dzien na kanapie przed telewizorem. :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
moim zdaniem nie....bo w 偶yciu r贸偶nie bywa..pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
dodam ze brak pracy nie jest moja wina, a zona wypomina mi moje bezrobocie, podobnie bylo gdy pracowalem, wtedy wypominala mi, ze zarabiam mniej od niej. Dlatego pytam czy to normalne czy tylko ja tak mam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alio90455
wazne ze sie satra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tojest TO
to zalezy ile ma lat i po co jest z dana dziewczyna, czego oczekuja oboje i dlaczego nie ma tej pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
to nie dobra ta Twoja 偶onka......a w ma艂偶e艅stwie trzeba si臋 wspiera膰 a nie do艂owa膰;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
wlasnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inimeg24
Gdyby moj maz stracil prace to pomogla bym mu szukac nowej... Napewno nie pozwolila bym mu zgnic w domu bo wiem jak to jest. 3lata nie pracowa艂am. A to ze zarabial by mniej np 300-500zl to by mi wog贸le nie przeszkadzalo. No chyba ze chodzi o wieksze kwoty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 To zale偶y od kobiety
Jedna b臋dzie wymagaj膮ca (r贸wnie偶 je艣li chodzi o finanse) a inna nie ;) Jak rozmawiam z kole偶ankami 24-38 lat to wi臋kszo艣膰 z nich patrzy na to czy facet jest zaradny,czy przynosi kas臋 do domu niestety taka prawda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
..jak d艂ugo Jestescie po 艣lubie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
Inimeg24 co to sa dla ciebie wieksze kwoty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Think before you write
Karol, jesli nie masz pracy to jest twoja wina (daruj sobie wymowki, nikogo nie obchodza). Gdybys siedzial w domu z dzieckiem na przyklad to ok, kobiecie by nie przeszkadzalo. Jesli zarabiasz mniej - tez nie. Ja zarabiam wiecej od mojego kochanego i jakos problemow przez to nie mamy. Ale jesli na przyklad od dwoch lat siedzisz na bezrobociu i szukasz wymowek zeby pracy nie znalezc - to wlasciwie tez nie przeszkadza bo jako kobieta juz dawno bym sie takiego faceta pozbyla.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
To zalezy od kobiety wlasnie tego chce sie dowiedziec, najgorsze jest to ze w ogole przestala liczyc sie z moim zdaniem, np. dzis wieczorem wyszla i nawet nie powiedziala gdzie, nie pierwszy raz jest taka sytuacja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
ewunia 3 lata

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inimeg24
Wieksze kwoty moim zdaniem to r贸偶nica od 700 w g贸re. Jak ja zarabiam 1300 a moj maz przynosil by do domu polowe tego to oczywiscie zle bym sie z tym czula ale nie zeby mu to wypominac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
ka偶da kobieta jest inna.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
a mo偶e Twoja 偶ona ma zupe艂nie inny problem...tym bardziej 偶e wcale nie liczy si臋 z Twoim zdaniem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
jaki inny problem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
mo偶e kasa to jej wym贸wka.....ufasz jej?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
ufam, choc ostatnio przechodzimy kryzys

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
to dobrze 偶e jej ufasz a ile ma 偶ona lat ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewunia;)))))))
kryzys???a czego dok艂adnie dotyczy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
29

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
napisalem, chodzi o moj brak pracy, to przeklada sie na inne sfery wspolzycia, czasami bywa zlosliwa takze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
doluje mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inimeg24
Hej facet we藕 sie ogarnij! 呕ona wychodzi bez s艂owa wieczorem a ty na forum popisujesz. Bylo za nia isc i powiedziec ze albo idziesz z nia albo wracacie do domu i koniec! To ze nie masz pracy nie znaczy ze nie mozesz miec swojego zdania. U was w domu ona rz膮dzi czy tylko takie wra偶enie odnosz臋??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karrrol
Inimeg24 mozna powiedziec ze ona rzadzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×