Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asci99

Mały kot nie chce jeść

Polecane posty

Gość asci99

Znalazłam ostatnio małego kotka, ale on w ogóle nie chce jeść.. Ostatnio wymiotował.. Chciałam pójść do weterynarza, ale jedyny weterynarz u mnie w miasteczku jest na urlopie.. Czy ktoś wie jak zrobić żeby zaczął jeść? Dodam, że był kilka dni sam, za sklepem, gdy szalały te burze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna 20
Zatrul sie czymś pewnie sproboj dac mu cieplego mleka strzykawka a jak dalej nie bedzie chcial jesc to niestety weterynarz jest potrzebny probuj moze za ktoryms razem zje kilka kropel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferenczy
Karm go na razie śmietanka z twarożkiem. Jeśli nie tknie to karm go mlekiem ze strzykawki. Może wymiotować z różnych powodów. Zatrucie, robaki, stres.. niech będzie w ciepłym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara.............
a od kiedy go masz? ile juz nie je? kotek potrzebuje po prostu czasu...zostaw mu jedzenie, nic na sile, i nie patrz na niego jak je strzykawki - zmuszanie - kolejny stres dla niego niech mu po prostu lezy i nic na sile jesli trwa to krotkto to spokojnie..... a jak juz zacznie jesc - lepiej przygotuj portfel :P bo moje 2 gady pol wyplaty mi potrafia przejesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×