Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brunne

szukam dojrzalej....

Polecane posty

Gość a czego się...
spodziewać po gościu, który na forum proponuje drugiemu facetowi wymianę nr tel. :D Raz dziewczynka, raz chłopaczek, żeby życie miało smaczek? :O :classic_cool: Jedno jest pewne, u takiego gościa nie znajdziesz charyzmy, polotu, finezji, energii, przebojowości, no way :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...nie każdy jest Ajronem. ❤️ Chyba mu w przejawie gorących uczuć zdejmę bana z gg. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może słownik poszedł kupić i postanowił wziąć się za naukę? Zaczerniłam sobie nick, bo w końcu jakiś podszyw się trafi i wstydu mi narobi ortami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to wystarczyłoby gdyby sobie aktywował autokorektę w Mozilli FF. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko autorowi topu współczuję, walić kapucyna do końca życia, to cienka sprawa :O :classic_cool: Jedni z tego wyrastają, drudzy nie bardzo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle i w szczególe to ja i moja właścicielka idziemy wziąć kąpiel, bo się zmęczyłyśmy - ja trollingiem, a ona pracą. Do poczytania po odprężeniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera -> wiesz, o autokorekcie trzeba najpierw pomyśleć, jak widać niektórych myślenie boli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunne, gdzie jestes???!!!??? :D czy kupiles juz chinczyka? jesli nie masz pieniedzy, nie wstydz sie i powiedz. moze wspolnie poszukamy takiej gry na " kurnik gry" :) bedzie taniej :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera -> też mnie to ujęło :( Euro było, strefy kibica były, mógł sobie pogruchać, a tu lipton, kolo nadal w podstawówce na etapie nauki pisania and walenia konia na forume :classic_cool: frida6 -> normalnie Prometeusz podrywu z tego brunne :D Błysk w oku na miarę boskiego ognia :D Charyzma na miarę barów tytana :D Tylko coś z tego wyszło? Zamiast błysku w oku, zobaczyłem ledwie zapalniczkę bez gazu :O :classic_cool: Korki z uwodzenia dla naszego tytana, mile widziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że już o telefony nie molestuje :D W akcie desperacji jeszcze się na facetów przerzuci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze chodzi biedak i szuka "chinczyka" :D nawet nie wie z jaka propozycja wyszlam. troche szkoda biedaka. poswiecilabym mu chwilke czasu i ostatecznie zagrala z nim w jakas gre z znalezina w sieci. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widze, ze ze zmeczenia albo starosci :O juz mi sie literki placza. nie bede na niego czekala. ide spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 -> załamał się chłopak psychicznie :D Wielkie współczucia dla lekarza rodzinnego, schorzenie niełatwe do klasyfikacji :O Teraz się na chińczyka przerzucił :D Może już leci do Azji :D Współczucia dla the Chinese :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszlam jednak spac. mysle o nim i mysle :P a jak rzeczywiscie leci do azji? po chinczyka? tylko on taki troche nieogarniety i moze jeszcze przywiezie chinke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 -> powiedz mu to, uszczęśliwisz nieboraka :D Całą noc kołdra będzie mu podskakiwała :D Coś się nie odzywa, może w drodze do Azji już jest :D Kolejny serial, azjatyckie przygody naszego brunne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezko powiedzialem ci, spotkajmy sie jak jestes taki odwazny w internecie a reszta to typowe szare buraki ktore umieja obgadywac za plecami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miłą chęcią, ale spotykam się tylko z kobietami :P Znajdź sobie kobietę, zamiast trzepać kapucyna, przestań facetów na forume molestować :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunne, martwilam sie o ciebie. gdzie sie podziewales? wpadlam na inny pomysl. nie kupuj juz chinczyka, poszukaj tej gry w internecie. daj znac jak znajdziesz, a ja moze znajde chwile czasu i zagram z toba :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, z niego jest już flak :D Zwalił sobie pod wpisy na forume, a teraz wali w kimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przeniose swoje uczucia macierzynskie na adasia11 :) to "dzentelmen" w kazdym calu. do tej pory nie zapytal mnie jak wygladam:) brunne, to przy adasiu prostak. szkoda mi troche chlopaka, ale trudno. nie chce pracowac nad samorozwojem. jego strata ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś 11, jestem pod wrażeniem jego wypowiedzi, są tak "rozbudowane", "sensowne" że szok :D Potrafi w mgnieniu oka, wzniecić magię filtru, tylko szkoda, że wszystkie od niego uciekają :O Pozostaje desperatowi renia grabowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu sami eksperci widzę koleżka frida i reszta no no dawno mnie tu nie było kiedyś tu były fajne osoby na niektórych topikach a teraz same desperatki vel ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezko moj nie drogi, chce sie z toba spotkac, zeby ci udownic jaki jestes mocny....ale tylko w internecie, znajdujesz tu odskocznie i mozesz sie wyzyc? powiedz mi to wszystko prosto w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelilka
kolezke zatkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunne -> chłopie, nie ta liga, nie ten wiek, nie ten poziom :classic_cool: To co proponujesz nie jest "spotkaniem" a zwykłą ustawką. :D Sądzisz, że jestem prymitywem, marnującym swój czas na szarpanie się z frustratem życiowym, który na forume szuka sobie kochanki? I w dodatku ma problemy z j. polskim? :D :classic_cool: Masz jakieś kompleksy, na tyle boli cie prawda, że każdemu kto ci ją oznajmi proponujesz akcję rodem z przedszkola :O :classic_cool: Odmul się człowieku, a mniej życie będzie bolało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg koleżki
wow :classic_cool: koleżka nam dojrzewa(nie mylić z dorastaniem) masz u mnie "plusa" koleżko mimo swojego adhd etc tak trzymaj i nie daj się ponieść 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×