Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strachliwy

1 dzień po okresie

Polecane posty

Gość strachliwy

Ostatnio dziewczynie skończył się okres rano a tego samego dnia wieczorem uprawialiśmy seks w ten sposób, że najpierw zrobiła mi loda(później niechcący ręką dotknęła mokrego penisa ale kazałem jej wytrzeć rękę ale nie wiem czy to zrobiła) ja poszedłem go dokładnie umyć i jak wróciłem to założyłem prezerwatywę ze środkiem plemnikobójczym nonoxynol-9 , nałożyłem trochę żelu nawilżającego i zaczęliśmy współżycie. najbardziej niepokoi mnie fakt że ona wkładała sobie palca co chwile i sprawdzała czy ma jeszcze okres bo wydawało jej sie że coś leci. Czy środek plemnikobójczy na prezerwatywach jest na tyle skuteczny że byłby w stanie unieszkodliwić plemniki które przedostałyby sie na palcu ? Na opakowaniu z żelu nawilżającego też jest informacja że może zmniejszać ruchliwość plemników ... Jej cykle trwają przeciętnie 25 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina7821
Watpie ze prezerwatywa moglaby zabic plemniki bedace w pochwie. Ja zaszlam w ciaze 1 dzien po okresie. wiec na przyszlosc uwazajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
slina zabija plemniki:) to po 1. poza tym nie ma cudownych ciązy, że laska dotknie ci penisa, wlozy sobie i ciaza...NIe nie;) po to jest wytrysk pod cisnieniem, zeby plemniki byly jak najblizej wejscia. Tak dalekiej drogi same nie przebeda:) i po to jest ich miliony:). A co do Ciebie...to nawet spermy nie bylo. Co najwyzej prejakulat który, zalezy kogo spytasz, ma lub nie ma plemnikow. NAwet jesli wspolzyjesz w szczycie plodniosci z dziewczyna i jest final w srodku masz 30, 40%szans ze bedzie w ciazy. Jak to mowie: Zeby zajsc w ciazy 3ba miec albo cholerne szczescie, albo cholernego pecha. W twoim wypadku nie martwilabym sie. A poza tym zanim sie dotknela, na pewno gdzies indziej dotknela= wytarla plemniki= nie ma obaw. Btw. plemniki na powietrzu...giną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwy
dziękuje Ci - jesteś aniołem - uspokoiłaś mnie - bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toomas1986
Nazwa "antykoncepcja" jest myląca ponieważ działanie wczesnoporonne mają także np. tabletki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, wszelka antykoncepcja hormonalna, plastry, zastrzyki, tzw. tabletki po,.... Bowiem - w przypadku jeśli dojdzie do zapłodnienia komórki jajowej - środki te nie dopuszczają do zagnieżdżenia w macicy, a więc powodują śmierć nowo powstałego człowieka. Jest to jeden z mechanizmów działania tych środków w przypadku jeśli dojdzie do poczęcia (zapłodnienia). Co do PREZERWATYW to mają działanie wczesnoporonne - jeśli są dodane do nich środki mające działanie wczesnoporonne (np. spermicydy zawierające nonoxynol). Pozwolę sobie zacytować fragment z książki "Poronne działanie doustnych środków antykoncepcyjnych" autorstwa dr n. med. Rudolfa Ehmanna: "Istnieją jednak środki antykoncepcyjne, których działanie polega nie tylko na prewencji, ale także na efektach wykraczających poza ten termin. Do takich środków antykoncepcyjnych zaliczamy wkładkę wewnątrzmaciczną (ang. Intra-Uterine-Device - IUD, Intra-Uterine-Pessary - IUP), "pigułkędnia następnego" (ang. "morning-after-pill"), do pewnego stopnia spermicydy zawierające nonoxynol, doustne środki antykoncepcyjne (inhibitory owulacji), gestageny, czyli syntetyczne pochodne progesteronu, przyjmowane jako depot (Depo-Provera), a ostatnio Norplant, szczepionka anty-HCG i pigułka RU-486. Wymienione środki antykoncepcyjne są nie tylko inhibitorami zagnieżdżenia (nidacji), ale działają także po zagnieżdżeniu. W świetle tych stwierdzeń pojęcie antykoncepcji staje się dwuznaczne; oznacza ono nie tylko zapobieganie zapłodnieniu, ale również zagnieżdżeniu -fakt często umykający uwadze." I jeszcze jeden fragment: "(...)Eksperci opierają swoje opinie na definicji początku ciąży jako momentu zagnieżdżenia embrionu, co może sugerować niektórym, że życie ludzkie także zaczyna się od implantacji. Rzeczywisty początek życia ludzkiego -zapłodnienie komórki jajowej - jest zazwyczaj pomijany milczeniem". Ja jestem przeciwko wszelkiej antykoncepcji, jako katolik. Jednak właśnie dlatego, że każdy człowiek ma wolną wolę (nikogo nie można zmusić do wiary w Boga)- uważam, iż ZAKAZANE powinny być te metody "antykoncepcji" które mogą mieć działanie wczesnoporonne (uśmiercać powstałego już człowieka). P.S. Polecam świetny wykład dr Wandy Półtawskiej na temat antykoncepcji od strony wiary: http://zywawiara.pl/katechezy/art-170.html Wypowiedź ta dotyka antykoncepcji i ogólnie tematu ludzkiej seksualności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _POMOC_
Proszę daj swojemu dziecku się urodzić... Daj Mu szansę aby mogło powiedzieć "Mamo", aby mogło się bawić, uczyć, rozwijać, tworzyć, pomagać, radować, kochać i być kochanym... aby mogło po prostu żyć... Są miejsca gdzie Możesz otrzymać wsparcie duchowe i materialne, pomoc, a jeśli nie chcesz/nie możesz wychowywać Dziecka - Możesz Je oddać do adopcji... POMOC dla kobiet w ciąży i ich dzieci i matek w trudnej sytuacji życiowej: NA TEJ STRONIE MOŻNA ZNALEŹĆ POMOC (m.in. adresy domów samotnej matki, telefon zaufania, Katolickie Ośrodki Adopcyjne): www.pro-life.pl/?a=pages&id=31 Wsparcie można również uzyskać tu: - Telefon nadziei: 800 112 800 (bezpłatny, pn - pt w godz. 15 - 7; sb, niedz, święta - całą dobę) - Jasnogórski Telefon Zaufania: 34 365 22 55 (w godz 20 - 24)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
ale wam sie forum pomyliło najwyrazniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Są to teoretycznie dni niepłodne, więc nie powinieneś się martwić. Może zaproponuj dziewczynie by okreslała sobie fazy cyklu? Niech sobie kupi np tester na slinę, to nie jest drogie, a będziecie spokojniejsi. W dni niepłodne nie ma możliwości zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×