Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wakat

Problem ze starszą kobietą

Polecane posty

Gość Wakat

Witam. Mam 19 lat. Od kilku ładnych lat cholernie podnieca mnie moja ciotka, po 40. Czuje do niej bardzo mocny pociąg. Wiele razy masturbowałem się na myśl o niej. Co jest dziwne - mam dziewczynę od 3 lat, kochamy się i za nic w świecie nie chciałbym jej zdradzić: tylko poza moją ciotką. Powiedzmy, że mam z nią bliższe spotkanie... na pewnej imprezie rodzinnej, ona i ja będąc kompletnie pijanymi pocałowaliśmy się. Bardzo mnie pociąga i nie wiem co z tym zrobić - pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafasdfasdf
pociągnij sprawę dalej, zrealizuj fantazję, przygodę ze starszą, raz w życiu się ma 19 lat, korzystaj póki możesz, bo jak potem będziesz mieć 40 to co? Będziesz mieć ochotę na 60-tkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakat
Problem w tym jak zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafasdfasdf
no skoro jakiś tam kontakt już był, to wiesz, że masz szanse... tylko musisz jakoś zaaranżować podobną sytuację, zaproponować żeby się znowu napić, nie wiem... albo normalnie kiedyś sam na sam wrócić delikatnie do tematu z imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minigolf
frida a Ty szukasz tu jakiegoś młodszego ogiera? Bo ja mający 30 lat prawie byłbym zainteresowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co Ty jeszcze czekasz
prowokuj sytuacje i jak tylko nadarzy sie okazja wyruchaj ciotke porzadnie, z tego bedziesz miec same korzysci, ulzy ci a od 40latki nie jednego sie nauczysz.. korzystaj z zycia! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gustuje w koniach. nie lubie tego zapachu. jakos tak mnie odrzuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakat
No własnie nie wiem czy dałbym jej radę. Może tak w żartach do niej rzucić(oczywiście np po winie) że na starszej piczy młodzieniec ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi nie tylko rece opadly :P "matulu a un we mnie gownem zuco nic to corus, nic to un sie ino tak do cie zalico" gdybys nie zrozumial, popros o prztlumaczenie:P jestem chetna do tlumaczen:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakat
oj, troche tylko rozumiem xD Ale naprawdę chciałbym jakoś zainicjować zbliżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :) ale sytuacja ! to twoja ciotka - no można powiedzieć, że wszystko zostanie w rodzinie :) normalnie jak w filmie "absolwent". tak poważnie to jeśli jest to twoja ciotka to odpuść sobie, masz przecież dziewczynę. jeśli wyjdzie ta twoja fascynacja to będzie straszny kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdasfd
Mama Stiflera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, to znaczy - kto to jest dla ciebie - bo sa rozne ciotki :D blisko spowinowacona, czy daleko zwiazki miedzy blisko spowinowaconymi sa niewskazane ze wzgledow genetycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakat
ciotka hmm, odsunięta od rodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×