Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wbwbwbwb

Czy doświadczyliście takiej miłości.....

Polecane posty

Gość Aska kraska
Doswiadczylam i nadal trwa z tym ze juz jest inna.. poczatki.. setki smsow, wyznan. Przejazdow po 100 km co weekend zeby sie przytulic pogadac, poprostu sie zobaczyc, choc na pare godzin i ciagle czekanie na ta niedziele, pozniej na piatek jak juz przyjezdzal na weekendy.. echh az przypomnialy mi sie te motylki ;)) A teraz to moj maz i jestesmy razem 12 lat ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmkm
Była bardzo delikatna, kobieca i bezbronna, co mnie bardzo poruszało, była dla mnie najpiękniejszą, na inne nawet nie chciałem patrzeć, miała delikatny głos, pełna sprzeczności, zmysłowa, magnetyzująca osobowość, tajemnicza i nigdy nikogo prócz Niej nie dotykałem z taka czułością i troską, bo Ona we mnie takie uczucia była w stanie rozbudzić. to była miłość od pierwszego wejrzenia(spoko, mam poprawkę na zauroczenie), myślałem, że takie rzeczy się nie zdarzają. Kiedy ja zobaczyłem, spodobała mi się, gdy się przywitaliśmy ujęła mnie za rękei powitała zalotnie. Na 1 spotkaniu już trzymaliśmy się pod ręce, na 3 pocałunek i za rączkę i powiem wam: życzę Wam takiego uczucia zobaczyłem że jest bezbronna, mocno przytuliłem i rozbroiła mnie jej kruchość, pokochałem ją za to mocniej, chemia była piekielna, ale ja nie czułem tylko pożądania, czułem, że nie mogę jej skrzywdzić i nie chcę, paradoksalnie gdy zobaczyłem, że też potrafię nieźle popalić, to zwątpiłem w siebie i to też sprawiło, że chciałem się odsunąć żeby jej nie skrzywdzić swoja m.in impulsywnością mam artystyczną duszę, była moja inspiracją, robiłem dla niej własnoręcznie kartki i kwiaty z drewna ciosałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelIa Cullen
Edek jest nieosiągalny. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy juz nie bede Twoja...
Doswiadczylam, a teraz pozostal tylko bol...Slono place za to uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×