Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqaaaaaaaaaazzzzzzzzz

jakie oświetlenie nad blatem kuchennym?

Polecane posty

Gość qqqqqqqaaaaaaaaaazzzzzzzzz

proszę o poradę jak dobrze oświetlić blat kuchenny, meble takie tradycyjne przy ścianie a nie wyspa kuchenna, nie wiem co teraz producenci proponują może ktoś jest w temacie, generalnie podobają mi się jakieś halogeny u góry typu jakaś płyta meblowa nad górnymi szafkami i wmontowane w nią światełka albo w tym miejscu podwieszany sufit , nie podobają mi się takie lampeczki co to zakłada się na samą górę i one są wygięte w łuk oświetlając blat , a może istnieją jakieś oświetlenia podszafkowe typu jak za dawnych czasów te długie cieniutkie lampki /zapomniałam jak się nazywają/ , ale żeby to oświetlenie było jasne a nie jakieś przytłumione co to i tak niczego nie oświetla, co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog z sąsiedztwa
popatrz w ikei ostatnio coś takiego tam widziałem (pojedyńcze lampki) albo w marketach budowlanych bo tam mi w oko wpadły listwy z 3 halogenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadłabym
W IKEI MAJA BARDZO DUZY WYBÓR. JA WŁASNIE ZBIERAM NA REMONT KUCHNI I PODPATRUJĘ ROZWIĄZANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog z sąsiedztwa
duży wybór, ale własnie pojedyńczych a z tym jest troche zabawy przy podłaczaniu, listwa ma jeden kabelek do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam odmienne zdanie dotyczące produktów z ikea, może i pomysły w przykładach są fajne ale jakościowo słabe. Jeśli jest to inwestycja na kilka lat to lepiej wybrać oświetlenie z renomowanych firm, specjalizujących się w oświetleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
popatrz sobie na stronę n-design, mają galerię swoich projektów - rzeczywiście ciekawe rzeczy. może coś podpatrzysz i Ci się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana55
A może taśma LED ? nie zajmuje dużo miejsca a naprawdę przyjemnie i jednolicie doświetla. No i wygląda nowocześnie i ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuchni dobrze sprawdzają się lampki halogenowe na powierzchni całego sufitu. A lampa nad blatem kuchennym może dodatkowo dekoracyjnie go oświetlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia558
Ja osobiście zostawiłabym oprawy halogenowe ale wstawiła zamiast żarówek LED-y. Światło takie samo (a może nawet lepsze) ale koszty utrzymania nieco mniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze światło musi być nad blatem, a nie nad głową (nie na listwie nad safkami wiszącymi) po drugie musi być regularne na całej długości blatu, a nie punktowe (nie halogeny) po trzecie, dobrze, jakby było oszczędne, bo pali sie długo (czyli nie halogeny) po czwarte musi być mocne (a nie jakieś ledki) dlatego uważam, że najlepsza jest jarzeniówka, długa, wieszana w kącie między szafkami wiszącymi a ścianą, lub pod szafkami wiszącymi jaka długość, moc i oprawa (klosz dający kolor), to juz sprawa indywidualna 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można podpytać w http://sklep.elektromag.pl/ - jest dużo oświetlenia ledowego, kuchennego. Warto się rozejrzeć, bo ciekawe oświetlenie kuchni na pewno nada jej nowego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo fajnie sprawdzają się oczka meblowe. Świetnie pasują zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych kuchni. Oczywiście tylko takie z żarówkami LED. Ja swoje kupowalem w http://www.elektro-sal.pl/ mają tam spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaa
ja mam zwizające lampy led http://iluminacja24.pl/lampy-led,258.html są oszczędne, moje rachunki się zmniejszyły, kiedyś w to nie wierzyłam,a le postanowiłam sama wypróbować i okazało się, ze faktycznie stopniowo widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka Fotylska
polecam listwy oświetleniowe. nie dość że bardzo fajnie to wygląda to jeszcze bardzo dobrze oświetla. sama takie mam. można je znaleźć na sztukateria24.pl Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrawa
sztukateria24.pl to bardzo ciekawy sklep. mają ciekawy produkty i bardzo fajny kontakt z nimi. znajdziesz co potrzebujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze będą moim zdaniem małe Ledy, sam takie kupiłem w www.karel2.com.pl niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsze chyba beda swiatla meblowe, kupowalam takie tutaj www.akcesoria.heban.pl fajne, bo poreczne i male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj, ja ostatnio kupowalam fajne oswietlenie do domu www.elektro-sal.pl naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska258
Może oświetlenie LED. W tym sklepie znajdziesz specjalne listwy www.mardom-sp.pl/produkty/sztukateria-mardom-decor . Jako jedyne są tak produkowane, aby światło nie przebijało i dawało idealną poświatę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×