Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqaaaaaaaaaazzzzzzzzz

jakie oświetlenie nad blatem kuchennym?

Polecane posty

Gość semii2
Tylko oświetlenie ledowe. Ja mam nad blatem kuchennym ActiveJet w naturalnej barwie światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugull
zdecydowanie dodatkowe oświetlenie podszafkowe będzie fajnie dodatkowo doświetlać przestrzeń, ja mam w kuchni pod szafkami zamontowane listwy activejeta, które super doświetlają kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też rządzą ledy nad blatem, nie dość że mam zamontowana taśmę to jeszcze lampa wisi z żarówką ledową tez activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam listwy led activejet, super się sprawdzają nad blatem, ale schody też dobrze oświetlają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiilkka
może rozważ taśmę ledową albo kinkiety? w sferisie jest ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeszłym latem kupowałem trochę oświetlenia do siebie na posesję przy domu i gro rzeczy zamawiałem w Bercal na ul Conrada w Krakowie. Poza samymi lampami, sprzedają też osprzęt elektroinstalacyjny, także mogłem cały komplet dostać w jednym miejscu bez jeżdżenia po mieście i szukania odpowiednich końcówek, wtyczek i całej reszty. Jeśli ktoś chce się rzeczywiście skonsultować z kimś kompetentnym w temacie oświetlenia to odsyłam do nich. Adres jest na www.bercal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firek88
Mi się bardzo podobają żyrandole Aldexa, ale jest trochę problem z ich dostępnością. Na pewno na stronie elektryczny.com mają coś takiego bo stąd kupowałam. Taki bardziej klasyczny design, nie do wszystkich wnętrz to będzie pasować, ale u nas w budynku sprawdzają się te lampy idealnie. Sam sklep z profesjonalnym podejściem, pakują produkty w taki sposób, żeby przy transporcie nic nie ucierpiało a w większości przypadków są to dość awaryjne i delikatne przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ja szukałem pomocy przy oświetleniu gabinetu skontaktowałem się ze sklepem internetowym www.mlamp.pl. Tam doradzili mi jak powinno się oświetlić moje wnętrze i jakie lampy będą do tego odpowiednie. Zapytaj tam, Tobie też pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że dobrym rozwiązaniem są też taśmy ledowe activejet nad blatem, szczególnie że można wybrać ciepły kolor światła, a jednak dużo czasu spędza się w kuchni i trzeba dbać o wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie chodzi o wzrok, ale te ledy fajnie oświetlają roboczy blat i moim zdaniem są niezbędne w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lal09875
nad blatem najlepiej sprawdzi się oświetlenie tzw. spoty :) używam w swojej kuchni używam właśnie takich tub z mlamp i są naprawdę super. Jednak muszę dodać, że nie używam szafek górnych jedynie dolne dlatego może w moim przypadku się to sprawdza. Polecam model EYE S jest mega tani a wygląda super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfikkap
Oświetlenie nad blatem jest chyba najistotniejsze, w końcu dużo czasu spędza się na przygotowaniach posiłków itd., więc koniecznie trzeba o to zadbać, by było odpowiednie. Zaglądnij na stronę TCO https://www.tco.com.pl/ posiadają oni funkcjonalne oświetlenie meblowe, które nie tylko idealnie spełnia swoją funkcję, ale też potrafi dodać całej kuchni niesamowitego uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonieczkova
Nigdy nie sądziłam, że oświetlenie w kuchni jest tak ważne, aż nie zrobiliśmy remontu. I tak teraz mamy oświetlenie wielopunktowe plus sterowanie przez system h&home. Świetne jest to, że światło włączam i wyłączam za pomocą aplikacji w telefonie, każdy jeden punkt mogę ustawiać odrębnie, a do tego mogę zmieniać natężenie światła. To bardzo przydatne, bo jednak w Polsce światła dziennego mamy w ciagu roku raczej niewiele. Plusem systemu jest też to, że nie tylko oświetleniem w kuchni można sterować, ale i większością elektroniki w domu. Na fif.com.pl można sprawdzić wszystkie dostępne systemy i poczytać o tym, do czego można je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast wykorzystałam taśmy led. Bardzo fajnie się sprawują i dają ciepłe, przyjemne światło. No i uważam, ze to także niezła oszczędność - przynajmniej u mnie się to sprawdza. Kupowałam je tutaj: https://zizako.pl/c/962/oswietlenie.html rozsądna cena i dobrze się sprawują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaa71
Tutaj https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/oswietlenie.html są ciekawe rozwiązania . Jest tam bowiem oświetlenie podszafkowe, ale nie tylko. Można tam wybrać rozwiązania w pełni dopasowane do naszych potrzeb oraz oczywiście mebli, które posiadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że panele oświetleniowe activejet z czujnikiem ruchu zamontowane pod kuchennymi szafkami sprawdza się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod szafki super pasują taśmy Led. Mega polecam. Mamy to właśnie w nowym lokum i serio, świetne rozwiązanie. Łatwe w montażu i wydajne. Sprawdź sobie np. tutaj: https://el12.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kuchni oprócz oświetlenia ogólnego, fajnie sprawdzają się profile LED activejeta. Łatwe do montażu i fajnie wyglądające można znaleźć u tegoż producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam ostatnio ledy active jeta do kuchni żarówki to co chwila musiałąm wymieniać a teraz bedę mieć spokój bo ledy wystarczą na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria778

Pod szafki teraz to tylko listwy ledowe. Bardzo dobrze wyglądają, są malutkie, dają dobre światło i łatwo się je montuje.

W każdym markecie budowlanym na pewno powinny się znaleźć lub w sklepach z oświetleniem ewentualnie na internecie ja swoje kupowałam na https://kornix.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×