Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patynka

perfect bust-tabletki na powiększenie piersi

Polecane posty

Gość gość
unikam operacji jak mogę, stosowałam wcześniej taki krem z Allegro ale kicha nic nie powiekszył biustu, później byłam w różowym shopie sprzeedawca zachwalał specjalną pompkę do piersi. Stosowałam ją tydzień coś tam pomogło ale piersi zrobiły się sine i przekrwione i zaprzestałam. ktoś mi mówił o takim preparacie Breastfem, pigułki brałam dokładnie 2 miesiące i naprawdę widać znaczącą różnicę. Poecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka25000
Stosowałam tabletki o bardzo nietypowej nazwie Curvimax .Efekty były bardzo zadowalające już po 20 dniach stosowania ale po 90 dniach musiałam zrezygnować z dalszego stosowania bo mnie sutki trochę bolały ... ale to była moja wina bo stosowałam 30 dni za długo . Powinna być przerwa po 60 dniach stosowania co najmniej 14 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chciałam by się z wami podzielić moim przeżyciem. Przez wiele lat próbowałam schudnąć (jak większość z nas tutaj) lecz coś mi nie szło, próbowałem różnych diet, ćwiczeń i tabletek koniec końców zaczełam tracić na wadze dzięki tej diecie: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie bala operacji a tabletki sa bezpieczne,maja w skladzie fitoestrogeny podobne do hormonow estrogenow ktore stymuluja piersi do wzrostu naprawde polecam http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnes
Zaczęłam brać od 2 tygodni, narazie efektów brak wiadomo. Niestety muszę zaprzestać brać ponieważ źle się czuję i chudne co w moim wypadku niewskazane. Tabletki działają raczej odchudzająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.11.2014 o 11:03, Gość gość napisał:

Witam. Dopiero zakupilam tabletki PERFECT BUST, niewiem tylko jak je zazywac. Jest na opakowaniu napisane ' stosowac 3 tab. dziennie ' Moje pytanie to 3 razy po jednej tabletce, 1 raz 3 tabletki czy to nie ma znaczenia .?

Witaj ja zażywa tabletki Perfect Bust to 3 naraz dziennie, nie po 1 tabletce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Są i inne naturalne rozwiązania. Np. taki ranking tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallma

Ja również brałam tabletki Perfectbust. Pamiętam,że podchodziłam do nich z duuuuuużą ostrożnością. Bardziej z ciekawości i nie nastawiałam się na wiele ale o dziwio okazały się bardzo skuteczne . Po karmieniu moje piersi prezentowały się naprawdę średnio i to właśnie dzieki tabletkom odzyskały odpowiedni wygląd. Nie jest to taka droga kuracja tak więc jeśli ktoś chce nieco poprawić swój wygląd to jest to super opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walkiria8

Mam krem perfect bust i obecnie jest to najlepszy krem do biustu jakiego używałam jednak sam kem na pewno nie powiekszy Ci biustu. No na pewno nie tak jak tabletki. Krem stosujesz na ujędrnienie oraz jako zapobieganie rozstępom.Tabletki perfect bust na powiększanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fammeria

No dobra ale jak kwestia rozstępów? Nie pojawiają się przy powiększaniu piersi tabletkami? Bo sama trochę się tego boję. Jak rosłam to mam trochę rozstępów na plecach no i kilka na biuście. Może i bym spróbowała ale boję się,ze nie będzie to dobrze wygladało 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkiria8

Sama mam również tendencję do powstawania rozstępów ale jak stosowałam te tabletki to nie widziałam żadnych. Na szczęście się u mnie nie pojawiły. Nie wiem czy jest to zasługa kremu ale starałam się codziennie wieczorem regularnie wmasowywać go w biust. Podobnie robiłam jak byłam w ciąży (wtedy rzecz jasna stosowałam oliwkę do brzuska i również rozstępów nie mam). Ale jak będziesz brała same tabletki i olejesz sobie masaż to nie mogę Ci zagwarantować, ze rozstępy Ci się nie pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaMiko

 

Takie bajery niestety nie działaja. Jedyny sposób to implanty. Moja siostra się tak biedna meczylam wiele lat bo była płaska jak deska i probowała wszystkiego, w koncu pojechałą do kliniki w Łodzi do doktor Żukowskiej i powiekszyła sobie o 3 rozmiary biust. Najwazniejsze i najbardziej widoczne jest to ze sie po prostu lepiej dziewczyna czuje - pewniejsza, nie zakompleksiona 🙂 no i bardzo szybko doszła do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małogisa

Ja trafiłam na stronę http://świat-perfectbust.pl. Myślicie, że te opinie są wiarygodne? Ta strona kieruje do sklepu https://swiat-doznan.pl/perfect-bust-tabletki. Mają bardzo dużo opinii warto to tutaj kupić czy szukać innego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatra

Ja też miałam kompleks małych piersi, okres dojrzewania dawno już mam za sobą tak wiec nie mam co liczyć na to, ze piersi mi sie powiększą. Ogólnie brałam tabletki perfect bust przez 3 miesiace i faktyznie efekt jest, wiadomo, że nie taki jakbym chciała docelowo uzyskac ale z rozmiaru A mam rozmiar B, tak wiec i tak jest o wiele lepiej niż było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafażyrafa

Sama przez lata nie wierzyłam w takie środki bo nie sądziłam, że coś może urosnąć od byle ziółek. Trochę się również obawiałam, ze moze mi to zaszkodzić. Jednak wczytałam się w skład i upewniłam się, ze nie jest to szkodliwe, postanowiłam spróbować i jestem pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati

Bierzesz to i efekt jest.. zobaczysz jak ci oklapnie jak przestaniesz brac hahaha.o tym już nikt nie pisze co nie? :) Jak że sterydami. Działa do czasu :)

Przestańcie dziewczyny z tymi cyckami.. lepiej przysiady porobić bo tyłek nadaje kształtu i pociąga facetów, biodra a nie zwisający biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie sama jestem w trakcie brania tabletek. Ogolnie zastanawiam się nad jednym. Mianowicie efekt powiekszenia jest, biorę tabletki od dwóch miesięcy, jednak czy nie jest to jedynie chwilowy efekt? Czy piersi nie zmniejszą sie jak przestanę brać tabletki? Chodzi o to, ze wcześniej brałam tabletki anty i w sumie efekt był podobny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara

Właśnie nie, w przypadku perfect bust działanie jest na stałe. U mnie tabletki daly rewelacyjne efekty. Ale trzeba patrzeć się czy jest to oryginalny środek tak wiec najlepiej zamawiać na stroni producenta albo w autoryzowanych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipkw

Skuteczny naprawdę. I pisze to jako osoba dla ktorej nie są to pierwsze tabletki powiekszające piersi. .Jednak jak przy każdym produkcie ziołowym widocznych efektów należy oczekiwać nie wcześniej niż po kilku miesiącach, ogólnie polecam również balsam z serii bo przy powiekszeniu jak nie stosujecie to mogą się Wam porobić rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKiss

Ja nie mogę wiele napisać bo branie tabletek dopiero co zaczęłam na start zakupiłam 2 paczki i już mam trochę większe ogólne to jestem po ciąży już rok a moje piersi zaczęły się ujedrniać ogólnie wcześniej nic nie pomagało ani żadne masaże ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda1988

Tabletki stosowane regularnie przez dłuższy okres czasu faktycznie dają napięcie biustu. NIe wiem czy jest to powiększenie ale biust jest ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muie

Stosuje dopiero kilka dni ale skora na piersiach jest juz widocznie naprezona Ogolnie to na początku przestraszyłam się bo swędziały mnie brodawki ale trochę mnie tutaj tym uspokoiłyście że niby normalne. Niestety opakowanie cena jest bardzo wysoka.Ogólnie droga kuracja ale mam nadzieję, ze nie stracę kasy i że bedzie to skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amela

biorę perfectBust od miesiąca. strata kasy, gow..o nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martima

Zamówiłam sobie te tabletki, w sumie nie sa to takie duże pieniadze tak więc pomyślalam sobie, ze nie zaszkodzi spróbować. Jak brałyście? Jeden raz dziennie czy dwa razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulpike

2 razy dziennie po jednej tabletce, no i trzeba się pilnować aby brać regularnie bo jedynie wtedy jest efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martima

Ja ogólnie też czekam aż mi je przyślą i wierze w to ze zadziałają, przynajmniej mam taka nadzieję, bo kiedyś stosowąłam krem na powiększanie i naprawdę fajnie ujędrniał ale chciałabym liczyć na trwalszy efekt i mam nadzieję, ze taki dzadzą tabletki. A jak nawet nie podziałają to też nie będę żałowała bo nie będe się zastanawiała co by było gdyby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroniczka

Ogólnie pytam się bo jak karmiłam to najlepiej wtedy wyglądały moje piersi, były większe i jędrniejsze, ale długo to nie trwało, przestałam karmić i teraz nie są już tak jędrne , ogólnie są po prostu puste tak wieć cała nadzieja w tabletkach 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula

Ja te tabletki stosuje od prawie 4 tygodni i nie mogę powiedzieć ze piersi mi urosły bo bym skłamała ale wydaja mi się jędrniejsze okazalsze i jakieś takie pełniejsze, ogólnie ponoć to za krótko aby zobaczyć pełen efekt, no ale będe dalej brała i się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luczka

Ja biorę je od miesiaca i u mnie efekt jest spoko, przynajmniej moj facet zobaczył 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamagama

Dziewczyny jeśli ktoś jeszcze bierze te tabletki to mam dwa pytania. Mianowicie czy piersi pomniejszają sie po braniu tabletek, w sensie po jakim czasie wracaja do normy po zaprzestaniu kuracji? Jeszcze gdzieś wyczytałam na innym forum jak dziewczyna pisała,ze powtórzyła kurację i wtedy efekt jest trwały. Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×