Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CoZrobić

jesli nie płaci alimentów

Polecane posty

Gość CoZrobić

co zrobić jesli z ojcem mojego dziecka nie jestem od dwóch lat i nigdy nie bylismy w związku małżeńskim. alimenty miałam przyznane w lutym tego roku. i od wydania wyroku ojciec dziecka nie płacił mi nigdy pieniedzy w terminie albo dawał ich za mało. od dwóch miesięcy nie płaci alimentów wogóle, a od miesiaca nie spotyka sie z dzieckiem. podałam go w czerwcu do komornika. ale ojciec dziecka nie pracuje legalnie tylko na czarno i obawiam sie że komornik nie ściągnie z niego pieniędzy. wiec z wyrokiem składa sie wniosek do funduszu alimentacyjnego. i słyszałam że jesli podobno dochód na członka w rodzinie przekroczy ileś tam pieniędzy to fundusz ich nie wypłaci. ja tez jestem osoba nie pracujacą, ale moja mama pracuje. i w mopsie brali nas jako całą rodzinę a nie ja samotnie wychowuje syna. co robić? jakie są szanse na dostanie alimentów ? proszę o jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaderka23
Idz do pracy i sama utrzymaj dziecko - tak jest najlatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Tak, tak - bierz sie do roboty. Bo ci dziecko z głodu uświrknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Ona nie pracuje ...dziecka nie utrzymuje ...ale chce alimentów. Zabawne. Tragiczne. Co wy zrobicie jak FA zlikwidują ? A to nastąpi niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole... idź do pracy, skoro ojciec wypiał się na dziecko. Całe życie bedziesz biegać po komorniach, MOPS-ach i innych instytucjach :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkowy gajjj
a dlaczego nie pracujesz? dziecko jest takie małe??? nie można przekroczyć 725zł na osobę żeby miec alimenty z funduszu. I nikt tam twojej matki pod uwagę nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×