Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdalllena21

Imię dla chłopca...

Polecane posty

Gość baaaaaaandaanka
Filip najładniejsze.. Nocolas niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
toż to zwykłe polskie - Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
a może Nikodem? też nie rozumiem, czemu Nicolas a nie Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaandaanka
Patrykk też łądne..... zwykłe proste ... Pomyśl jak jego rówieśnicy beda mowili na niego w skzolo.. Niki??? jak do dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
"Nicolas a Mikołaj to dwa różne imiona, nie wiem gdzie tu widzicie podobieństwo" :D:D:D:D dobra jesteś! Nicolas to po angielsku Mikołaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz? :D Jak już musisz dać upust swoim wiejskim pragnieniom, to przynajmniej nie baw się w amerykankę, tylko daj tam te cholerne k. NiKolas. Może wtedy inne dzieci nie będą się z niego tak bardzo śmiały. Już widzę jak rówieśnicy wołają do chłopaka Nikoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak racja Mikołaj to po Angielsku Nicolas, ale też Niels Nicolaus, Nicola, Claus, Niels, Nikołaj i wiele innym. I co z tego? Gdybym chciała Mikołaj to bym dała Mikołaj a nie Nicolas. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
spoko, ale nie pisz, że to dwa różne imiona a skoro pytasz, co myślimy... no to piszemy, co myślimy podoba Ci się tak to daj, to Twoje dziecko a nie nasze. dla mnie to trochę dziwne dawać Polakowi zagraniczne imię (które ma polski odpowiednik) ale każdy robi jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla jasności nie daję upustu swoim wiejskim pragnieniom tylko zadałam pytanie. Wystarczy napisać tak lub nie a nie wylewać swoje frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jugo--- no i otóż to. I nigdzie nie powiedziałam, że dziecku tak dam na imię. Moja przyjaciółka tak ochrzciła. Ja osobiście nie spotkałąm sie z takim imieniem, ale mi się podoba. Chciałam znać opinię innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hernetttta
ja za dwa tyg bede miec Radka;) podoba sie komus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzebowalam
moj syn bedzie poprostu Tomus;D a tez mieszkam w UK, jednak imie bedzie mial polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzebowalam
a tak wogole nikolas mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzebowalam
hernetta ladne.. bynajmniej nie kubus, bartus, czy kacper bo ostatnio tylko takie slychac dookola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dla dziewczynki dawaja imie Nikola to co powiecie to jest polskie imie?czego to jest odpowiednik bo nie wiem?Kolezanka dala chlopcu Nikodem i co niby polskie a i tak wszystcy wolaja Nikus.Lepiej dac zagraniczne imie niz pozniej co drugie dziecko w klasie przykladowo Kasia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzebowalam
mysle ze co 2 w klasie teraz ma na imie julka, maja zuzia zosia hania, czy wiktoria...kasia juz nie jest tak popularne jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma na imię Julianna i jest jedyna w szkole i była jedyna w przedszkolu. A męskie imię najlepsze to Nikodem albo Tymoteusz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaa bez logowanioa!!!
Nieprawda!:D bo santa claus :D a tak na poważnie to Nicolas mi się nie podoba, ale autorko twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam syna Nicolas ,podoba sie nawet mojej babci ,która ma ponad 80 lat ,zdrobniale mówie na syna Nicola ,nie wyobrażam sobie imienia w dzisiejszych czasach ,w którym sa polskie znaki językowe typu ,ż,sz ,cz ,ł, ,łatwiej pracować w singapurze ,lodynie ,czy nowym jorku ,majac imie ,ktore bedzie łatwiej wymowić i zapisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w uk, mój syn ma brytyjskie obywatelstwo i mimo to ma polskie imie Tomek, i ciesze się ze takie iż nie jest oklepane, i nawet rzadkie w erze kubusiow, kacprow czy blazeji, imie nicolas do mnie nie przemawia, już wolalabym po prostu Mikolaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sąsiadkę z nikolasem, brzmi to okropnie! i nie pasuje do srodowiska polskiego, tak samo jak olivier. frncuski gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię Mikołaj też jest bardzo popularne, ja tam dałam normalne imię niezbyt pospolite ale występujące głównie w moim pokoleniu 30 latków. Nicolas odpada znam małego Brajana i Denisa, współczuję im z całego serca zwłaszcza temu drugiemu. Jakbym miała znów wybierać imię i nie byłoby to samo, to dałabym Tymoteusz albo coś w rodzaju Radzimir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×