Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśkaaa..

Ekspres Philips Senseo kto ma jesteście zadowolone z niego ?

Polecane posty

Gość justynaB79
Ja jestem bardzo zadowolona, od niedawna posiadam także spieniacz do mleka i kawa wychodzi wyśmienita. Używam oryginalnych wariantów Senseo bo są najsmaczniejsze. Moje ulubione warianty to Mild i Mocca. Polecam sklep www.cafepads.pl - ekspresowa realizacja, bardzo miły kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa44
co ma depilator do ekspresu do kawy? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.ktoś z państwa pisał że jest wariant w którym używamy własnej kawy mielony i uzypelnoamy coś w rodzaju Pad'a ,wielokrotnieMoge prosić o jakąś informację o takim "pojemniczku" gdzie go nabyć itp. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką wkładkę na dowolną kawę mieloną można zakupić w sklepie www.cafepads.pl - nazywa się ona CoffeeDuck i jest w wersji stalowej i eco. Wersja stalowa posiada plastikowe sitko i może służyć bardzo długo. wersja eco jest wykonana z tworzywa sztucznego w komplecie są dwie sztuki. https://cafepads.pl/akcesoria.html polecam ten sklep, mi pomogli szybko dobrać odpowiednią wkładkę i udzielili cennych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonine

U mnie sprawdzają się ogółem, te modele, które oferuje www.Cafitesse.pl - mam ich u siebie w firmie parę, i naprawde sobie je chwale i cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×