Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely16

nienawidzę tych wakacji :c

Polecane posty

Praktycznie cały czas siedzę w domu. Może przez te całe dwa tygodnie 2 razy spotkałam się ze znajomymi. Mam tylko kilku znajomych, którzy mają swoje życie i nie chcę się im narzucać.. Siedzę przed kompem i oglądam jakieś filmy albo gram w jakieś badziewia. Nie mam fejsa. Nie mam żadnego kontaktu z osobami z mojej klasy, no może tylko z jedną osobą, z którą i tak bym się nie umówiła. Wszystko mi sie jebie. Gadam jedynie z moim młodszym rodzeństwem i psem. Mam dość : / Cały rok szkolny odliczam do wakacji, całe wakacje do roku szkolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimalnieeeeee
To współczuję Tobie. Nie ma co się załamywać, wyjdź do ludzi, na rower. A może kogoś poznasz i Twój los się odmieni? Po burzy zawsze wychodzi słońce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadmjad
To może popytaj o prace.na pewno coś się znajdzie.zmywak albo coś. Pomyśl nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Cyna
to weź się za nauke dziecko matura niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za hajs matki baluj
podszyw, widać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimalnieeeeee właśnie nie bardzo mam jak wyjść do ludzi. Mieszkam na wsi i nie mam tu kogo poznać ; / jadmjad nie wiem czy w moim wieku przyjęli, by mnie gdzieś na zmywak? herr cyna a tam do matury jeszcze daleko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimalnieeeeee
Powiało patologią...I myślisz że taka fajna jesteś bo zabluzgasz? To grubo się mylisz. A idź w diabły, jak nie chcesz normalnie gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjzoterapeutkaaa
masz rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjzoterapeutkaaa
jedz na rower mam córkę w Twoim wieku ciągle komputer Tv, latpopa zabrałąm, simsy schowałam i nagle okazalo sie ze ma kolezanki i lubi jezdzic na rowerze czy do lasu na jagody chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za hajs matki baluj
jesteście tępi, że nie rozróżniacie podszywu i prawdziwego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katehuud
a mi się zwala rodzina 4 osobowa na wakacje na 2 tyg.i muszę gotować im obiadki , niańczyć i wymyslać im rozrywki :/// nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę że możesz sobie posiedzieć w samotności i się ponudzić .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×