Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowany grubas

Jak sie pozbyć tłuszczu na brzuchu?

Polecane posty

Gość zdesperowany grubas

Mam spoko figurę, jednak na brzuchu odkłada mi się tłuszcz. Mam tzw boki i ogólnie nienawidzę mojego brzucha. Ja sie pytam, jak można ten tłuszcz brzucha zrzucić nie naruszając przy tym innych części ciała, bo jak zrzucę tłuszcz z cycków, tyłka i ud to będę chodzącą anoreksją. Robię brzuszki i brzuch chowam pod pasem, ale on mi się wydaje z dnia na dzień większy. Nie jem dużo i diete mam raczej dobrą. POMOCY! Czy jak będę robiła brzuszki i kupie dodatkowo jakiś pas elektryczny to to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdssdfg
tak samo jak z innych części ciała: ćwiczenia aerobowe. Niestety miejscowo to da sie usunąć tylko operacyjnie. A żeby nie wyglądać jak chodząca anoreksja to pracuj nad mięśniami na udach i na tyłku. Z cyckami niestety nie ma rady ale jak ci tłuszcz idzie w brzuch to jest szansa że z cycków nie zejdzie. Tym co idzie w cycki to z cycków też będzie się spalać w przypadku odchudzania. Ja na przykład mam tak że nigdy mi w cycki nie szło ale też mi nigdy nie spadało cały czas miseczka B. Pas elektryczny tez ci tego tłuszczu nie spali. Mięśnie brzucha powinno się ćwiczyć minimum co 2 dni, bo regeneracja ich też jest równie ważna jak robienie. I nie same brzuszki ale też takie ćwiczenia jak unoszenie nóg z ziemi do klatki piersiowej (inna wersja wisząc na drążku do klatki piersiowej) nożyce, opuszczanie nóg tak żeby nie znalazły się na ziemi. Te co podałam bardziej pracują nad dolną partią mięsni a ta partia jest bardziej odpowiedzialna za podtrzymanie brzucha. Brzuszki to zazwyczaj tylko pracują nad górną partią. Powinnaś też ćwiczyć przy tym plecy żeby kręgosłup cię nie bolał i żebyś nie miała kiedyś z nim problemów. Na boczki to proponuję weź sobie jakis ciężarek w rękę opuść ją na bok stan w lekkim rozkroku i przechyl sie w bok pod siła ciężaru do ziemi a potem się wyprostuj i tak ze 3 serie po 15 razy na kazdy bok. Tylko uwaga ćwiczenie wydaje się łatwe nawet z dużym ciężarem ale efekty ma niezłe i rano możesz poczuć zakwasy jak przeholujesz, więc proponuje na początek jakieś mniejsze obciążenie. Piszesz że masz dobrą dietę ale czy na pewno? Efekt większego brzucha może być tez od diety. Nabiał w diecie może powodować że ten brzuch będzie większy bo to się długo trawi. Możesz pokrótce napisać co tam masz w tej diecie żeby można było ocenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź zdrowiej i może a6w? poczytaj w necie albo abs , są też różne ćwiczenia na mięśnie brzucha, polecam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcieeeeeeeeee
a ja polecam hula hop z wypustkami,boli na początku i są niezle siniaki ale efekt świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×