Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Logitech :0:

Jak robicie koreczki na imprezę ? ? ??

Polecane posty

Gość Logitech :0:

i jaki sos do nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sie sprawdzaja
Bierzesz duze jablko,rokrajasz w poprzek na trzy czesci,wiesz jak?Tak,zeby kazda czesc byla podstawka dla porcji koreczkow.Na talerzu ukladasz liscie salaty karbowanej,na nich stawiasz podstawki z jablek,w ktore wbbijesz koreczki na wykalaczkach.Ja na wykalaczki nabijam zolty ser(kosteczka),szynka(kosteczka-najlepiej dobrej jakosci konserwowa),ogorek konserwowy(grubszy plasterek-najlepiej malutkie ogoreczki),papryka czerwona(kosteczka).Kolejnosc robie rozna,zeby bylo ciekawie.Zakanczam tak,zeby papryka byla u gory,jak mam to robie z roznokolorowej,wtedy efekt jest jeszcze lepszy,bo wygladaja kolorowo.Sosu nigdy nie robilam,ale oczywiscie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
nigdy nie robilam sosu do koreczkow, a same koreczki najczesciej wygladaja u mnie tak: u dolu kosteczka zoltego sera (dosc stabilnie "stoi"), potem zielona oliwka, kawalek kabanosa i kawalek papryki (najczesciej czerwona, zeby byly rozne kolory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wbijam w ananas
albo inny owoc /warzywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
ja nie dopisalam, stawiam je na talerzu/tacy, ale sciagne od Was to wbijanie w owoce :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikgla
Nie robię koreczków, tylko podaję zieleninę (rzodkiewki, marchewka, papryka, ogórek, seler naciowy, pieczarki, zblanszowane brokuły...), oliwki, krewetki, kawałki sera, wędlin, małe grzanki. Do tego różne dipy, np. hummus, jogurt z czosnkiem i kuminem, guacamole, twarożek z duuużą ilością szczypiorku, serek kremowy z suszonymi pomidorami i bazylią, anchoiade, tapenadę... Stawiam wykałaczki i widelczyki do przekąsek. Każdy sam sobie robi "koreczki" na swój gust (albo po prostu podjada co chce pojedynczo), tak jest i mniej roboty, i ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
świetna do koreczków jest też feta, choć łatwo się kruszy niestety, poza tym wszelkie zawijasy śledziowe, anchois, oliwki... można kupić też gotowe malutkie warzywka do koreczków, w takim słoiku zwykle są mini kukurydze, marchewki i cebulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
Przekroj pomarancze na pol. W ten sposob powstanie podstawa. Po wbiciu koreczkow wyjdze jez ;) Ja robie z sera -rozne rodzaje,kabanosy, ogorek konser,oliwki,papryka,pomidory koktajl. Kukurydza. Pieczarki konser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×