Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterka _duponierka

znane i lubiane

Polecane posty

Gość jnbcidw
Doktor Drejfus kloace? pożywkę? przecie to nie je żywe rozumiem że wieloryb musi trzymać stronę wieloryba :D:D kompleksy obie wzajemnie leczycie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, ja go doceniłem, to teraz mnie będzie bardziej lubił niż Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie powiem, że jest mi przykro, ze Ludzki Przedmiot mnie nie lubi. :( Pewnie teraz będziesz się z nim smyrał prąciami a ja dalej z boku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zaczne
najbardziej lubię Bó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie powiem, że jest mi przykro, ze Ludzki Przedmiot mnie nie lubi. :( Pewnie teraz będziesz się z nim smyrał prąciami a ja dalej z boku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna radosnna
vera nudzisz tymi swoimi wpisami😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna radosnna
s_M --- co ty pierdolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, tak już mam, że nudzę. Cóż zrobić? Nie skoczę, bo bo okna nie podbijam z powodu lęku wysokości. W domu mam tylko 2 ketonale, 5 ibupromów i herbatkę z sensem, kuchenki gazowej brak, sufit za niski i za mało stabilny, żeby się podwiesić nań. Przegrałam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna radosnna
sorela napisała ile ma lat a ty verka ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbcidw
[zgłoś do usunięcia] vera lynn Obie? Ajron dlaczego mi nie powiedziałeś, ze jestem kobietą. ? S_M lizydupku a tego juz nie skomentujesz??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiemy. Panna radosnna to małolat onanista. Zaraz zapyta o cycki i cipki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbcidw
panna radosnna sorela napisała ile ma lat a ty verka ile masz? Ma ze 28 a wyglada na 48 :classic_cool: stad ma tyle jadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystkich lubie:-) to forum jest bardzo zabawne:-) a przekroj osobowosci niecodzienny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo, albo
Na straganie w dzień targowy Takie słyszy się rozmowy: "Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie, panie koprze." "Cóż się dziwić, mój szczypiorku, Leżę tutaj już od wtorku!" Rzecze na to kalarepka: "Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!" Groch po brzuszku rzepę klepie: "Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?" "Dzięki, dzięki, panie grochu, Jakoś żyje się po trochu. Lecz pietruszka - z tą jest gorzej: Blada, chuda, spać nie może." "A to feler" - Westchnął seler. Burak stroni od cebuli, A cebula doń się czuli: "Mój Buraku, mój czerwony, Czybyś nie chciał takiej żony?" Burak tylko nos zatyka: "Niech no pani prędzej zmyka, Ja chcę żonę mieć buraczą, Bo przy pani wszyscy płaczą." "A to feler" - Westchnął seler. Naraz słychać głos fasoli: "Gdzie się pani tu gramoli?!" "Nie bądź dla mnie taka wielka" - Odpowiada jej brukselka. "Widzieliście, jaka krewka!" - Zaperzyła się marchewka. "Niech rozsądzi nas kapusta!" "Co, kapusta?! Głowa pusta?!" A kapusta rzecze smutnie: "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!" "A to feler" - Westchnął seler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_M skonfundowany
sorellla stara kuciapa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera powiedz ile masz? tez mnie to ciekawi skoro mi zarzucasz zem mlody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chip i Dayle
a my bardzo lubimy Kubusia Puchatkai Prosiaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_M skonfundowany
sorela a cos taka osa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×