Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Początkująca dekoratorka.

Zielony kolor ścian w kuchni...

Polecane posty

Gość Początkująca dekoratorka.

Remontuje malutką kuchnię (okno od południa= jasno i słonecznie) i mam problem. Wybrałam kolor ,zielone wzgórze, dekorala ale żeby pomieszczenie nie było przytłaczające chcę pomalować tak tylko dwie ściany, pozostałe dwie i sufit chciałam na biało lecz rodzina zaczęła mnie przekonywać do tego żeby jednak też dać tam jakiś kolor... I teraz już sama nie wiem...może złamać biel jakąś delikatną zielenią? Poradźcie... Dodam jeszcze że meble mają być bardzo jasne (limba) a podłoga drewniana i też raczej jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAJ BIAŁY
małe pomieszczenie, będzie zbyt pstrokato. Jeśli będziesz chciała, to sobie ożywisz dodatkami. do tego koloru sporo będzie pasować: ciemny fiolet lub oliwka lub limonka, a nawet jakiś mocny pomarańczowy, ale w dodatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały gapiszonek
widziałam u znajomych ciemną zieleń i mocną żółć, plus dodatki w tej żółci. Bardzo fajnie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja mam zieloną kuchnię, to jasny odcień, ale nie pamiętam nazwy. Dodatki w kolorze fioletu, sufit biały, na podłodze sosnowy parkiet. Myślę, że fajnie to współgra, jest świeżo, ale nie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaszony żółty do tego powinien pasować, zgadzam się. bo biel będzie sprawiać wrażenie, że pomieszczenie jest niedokończone... a wogole to zajrzyj sobie na fotki n-design, oni aranżują wnętrza i mają galerię swoich projektów, całkiem sporo inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam zielona kuchnie
na ścianach dojrzały groszek z duluxa do tego ciemną zieleń małe kafelki z kolorem fug w kolorze ścian. Meble kuchenne venge z jasnym blatem, srebrne agd. Wszystkim sie podoba. Kuchnia baaardzo słoneczna. Rolete w kuchni też mam zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuyttttttt
Zielone Wzgórze to bardzo mocny kolor! W każdym razie jak na mój gust. Malowaliśmy nim dziecięcy pokój, ale najpierw robiliśmy próbki na ścianie dolewając białej farby aż stwierdziliśmy że juz może być. Farba musi być tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca dekoratorka.
Właśnie planuje "rozjaśnić" trochę tą farbę bo jednak kolor jest zbyt mocny i zdecyduję się jednak na biel. Myślę, że tak będzie najlepiej bo meble mają być na białych ścianach a pomiędzy nimi tapeta biała w jakieś zielone wzory pasujące do ścian. Dzięki za porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosaline
Hmm ja bym pomalowala 2 na zielony i 2 na kremowy/waniliowy. Jakos nie lubie typowo bialych scian, zwlaszcza w kuchni gdzie zzolkna z czasem i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swojej kuchni mam 2 kolor zieleń (ale taką szaro-burą) i beż (kawa z dużą ilością mleka) i wydaje mi się, że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałbym zrobienie białego koloru w kuchni, ewentualnie troszkę szarego. Ja u siebie mam takie właśnie połączenie z zielonymi meblami, robionymi na połysk. Meble sobie zamawiałem w http://www.verlani.com/. Takie szafki świetnie kontrastują z białym albo szarym otoczeniem i doskonale nadają życia mieszkaniu. Świetna sprawa moim zdaniem połączenie takiej kolorystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo chłodem
my mamy małą kuchnię, zrobiliśmy jedną ścianę zielonym stiukiem - kolor oliwin http://stiuk-wenecki.pl/karta-produktu/, resztę ścian zostawiliśmy białe, meble jasny beż + wenge i wszystko pięknie, wcale nie jest za pstrokato a faktura stiuku fajnie wygąda zestawiona z gładką bielą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×