Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra jak się spasłam

35 tydzień i 97 kg!!!!!

Polecane posty

Gość masakra jak się spasłam

mam 176 cm, przed ciążą nigdy do szczupłych nie należałam, zawsze miałam wahania wagi, raz 70, raz 75, w dniu zrobienia testu ważyłam 71 kg. dziś się zważyłam i mało z tej wagi nie spadłam - 97 kg!!!! ale kurdę jakim cudem, skoro dupą i udami wchodzę w stare dżinsy. to gdzie te 18 kg????? fakt, cycki mi sporo urosły, brzuch też duży bo i dziecko duże, już dwa tygodnie temu mały ważył 2400... szooook!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jak się spasłam
od dzisiaj dieta. i to definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msakraaaa
mam tak samo jak ty z waga i wzrostem przed ciaza, jestem w 23tyg i waze okolo 77 kg juz :/ mam nadzieje ze nie przekroczy 90 bo bylabym zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama25
ha ha to ja mam podobnie ważyłam 74 przy takim samym wzroście jak Ty:) a tu na wadze 82 i to dopiero 16 tydzień:) w dziny się wbijam w stare bluzki też tylko brzusio odkryty a tu 8 kg na plusie ;D ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble bli blo blu
w calej ciazy przytylam 25 kg. na poczatku wazylam 58 kg. dzis-3 mce po porodzie waze 71kg. mam 173cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msakraaaa
a ja juz spodni przedciazowych nie zaloze tyle ze one sa rozmiar 38 bo kupione w wakacje jak wazylam 59kg... potem sie spaslam w zimie i potem zaszlam w ciaze... tak ze one wczesniej juz sie robily za male i sie tym nie przejmuje az tak, tylko teraz oprocz dresow nie mam w czym chodzic :p oj odchudzac sie potem bede ostro zeby wrocic do 59 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie wolno ci sie juz odchudzac. Zreszta to i tak nic nie da. Teraz do konca ciazy powinnas przyjmowac przynajmniej 2300kcal dziennie. O odchudzaniu pomyslisz po porodzie :-) Tycie w ciazy jest uzaleznione od bardzo wielu czynników: genów, diety, ilosci ruchu, hormonów, zatrzymywanej wody w organizmie, ilosci wód plodowych, wielkosci dziecka. Nie mysl juz o tym :-) Ja tez jestem 35 tygodniu i tez waze 97kg. Tyle ze zaczynalam z 82kg. Ale w pierwszej ciazy idac do szpitala wazylam 107kg!!!!. Wiec i tak jestem super szczesliwa bo od jakis 8 tydgoni nic nie przytylam tym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmmmmmmm
Paulinko, to ja cora ma imiona Hannah Maria, w polsce mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mieszkam w Polsce. My zawsze wiedzielismy ze dziewczynka bedzie sie nazywac Hania a ze mieszkamy w Irandii postanowilismy dac jej to imie w oryginalnej pisowni pochodzacej z hebrajskiegi i wciaz zachowanej w wielu jezykach. W Polsce niestety jest to niemozliwe bo zenskie imie musi sie konczyc na a. Tego H na koncu sie jednak nie czyta i jest ono nieme. Podobal nam sie taki wariant bo od konca i poczatku imie wyglada tak samo. Troche w tym takiej magi. A Maria to po prostu jej drugie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jak się spasłam
eee błąd - w dzień testu ważyłam 79, a nie tak jak napisałam 71. pomyłka. przytyłam 18 kg. jak tak dalej pójdzie to w dniu porodu będzie będzie dużo ponad 20 kg :( jak ja to później zrzucę :( i żebym się jeszcze opychała w ciąży. nie. jadłam zdrowiej niż wcześniej, ograniczyłam tluste, słodkie. bo wcześniej fakt, nie zwracałam zbytnio uwagi na to co jadłam. w ciąży to zmieniłam. a i tak + 18!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwdz
Jakie świnki spaślaki...fuj... A potem beda topiki ojeja czemu tyle waże, po ciąży nie moge zugubić kg..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwdz
aha i jeszcze sie zacznie frustracja bo życie z małym dzieciakiem juz nie jest o samo :P i ciało juz nie takie. I tak sie rodzą mohery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a dlaczego
tak dużo ważyłyście już przed ciążą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a dlaczego
rozumiem, że można przytyć w ciąży więcej, gdy ma się niedowagę, ale mając taką wagę jak Wy, to przyrost wagi powinien być minimalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwdz
bo są grubymi prosiaczkami ;P ktore z zazdrością patrzą na smukłe szczupłe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyznam-zarlam duzo slodyczy-paczkow, czekolady a oprocz tego pozno wykryta cukrzyca. Autorko-2400 w 33 tc to nie duzo. Moja w 33 tc miala cos kolo 3200:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, przed ciaza tez podejmowalam miliony prob schudniecia. Ale zawsze bylo-od jutra, od niedzieli itd. A teraz po prostu chce zeby moje dziecko mialo super laske-mame:) ale jeszcze chce schudnac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-bref
ja tez jestem twojego wzrostu a przytylam 9kg tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecana ilość kalorii w 8 i 9 miesiącu dla kobiety szczupłej to 2600kcal a dla kobiety z nadwagą między 2000 a 2300 w zależności od wagi. Co do ilości przybranych kilogramów w ciąży to nie zależy to tylko od ilości jedzenia którą się je. U jednych kobiet dziecko+wody płodowe+dodatkowa krew+łożysko+powiększone piersi to 6 kilo u innych 14kg. Hormony wpływają też w różny sposób na metabolizm i gospodarkę wodną organizmu. Są takie kokiety które potrafią pod koniec ciąży mieć po 7 kg nadwyżki wody. Do tego dochodzą tendencje do tycia. Jedne nie odkładają w ogóle tłuszczu w ciąży, inne odkładają go szybciej niż przed ciążą. I waga wyjściowa nie ma tu znaczenia. No i oczywiście dieta też swoje robi. No i ilość ruchu. Waga w ciąży to wypadkowa wielu czynników, tak samo jak jej tracenie po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jak się spasłam
to może idź tych zgrabnych dziewczyn szukać na mieście a nie na kafeterii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jak się spasłam
SwettMalenka - to z jaką wagą urodziła się twoja dzidzia?? mój lekarz powiedział, że jak będzie przybierać tak na wadze jak do tej pory to będzie grubo ponad 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jak się spasłam
wal się. jaki kiedyś jakimś cudem będziesz w ciąży to wtedy ewentualnie możemy pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 tygodnie po porodzie wrocilam do wagi sprzed:) bedzie dobrze! karm piersia! to duzo daje podobno. Nie wiem bo niestety nie karmilam. Ale slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freg3if
niby facet wyzywa kobiety w ciazy brawo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
to ja i nie jestem mężczyzną! jestem zakompleksionym nastolatkiem, prawiczkiem koniobijcą, zafascynowanym kobiecym mlekiem! znany jako kamyl vel beny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×