Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mirandiki

Skąpy facet

Polecane posty

Gość Mirandiki

Witam, chciałam podzielić się z Wami pewnym problemem który mnie nurtuje...Nie chciałabym żebyście pomyślały że jestem jakąś materialistką czy coś w tym stylu, po prostu jestem ciekawa co myślicie o takim zachowaniu faceta! Otóż rok temu kupiłam na urodziny mojemu chłopakowi zegarek, zapłaciłam za niego 250zł (dla mnie jest to na prawdę duża suma, musiałam sporo czasu odkładać na niego) ale było warto. Prezent bardzo spodobał się mojemu lubemu i ja również byłam zadowolona że sprawiłam mu trafny prezent. Mięło kilka miesięcy i nadszedł czas moich urodzin... I tak właściwie oprócz "najlepszego" wysłanego przez sms nie dostałam nic... Najgorsze jest to że najpierw wciskał mi ściemę ze prezent idzie pocztą, później że siostra ma go kupić a następnie kazał mi wybrac sobie bluzkę. Jednak kiedy to zrobiłam nie zamówił jej... Nie wiem po co zbywał mnie miesiąc czasu i obiecywał skoro na dobra sprawe juz dawno było po urodzinach i zapomniałam o tym prezencie! W tym roku było podobnie ja również kupiłam mu prezent bo lubie sprawiać mu przyjemność i wychodzę z założenia ze skoro jest moim facetem to powinnam kupić mu nawet najmniejszy upominek. On niestety nie;/ Chociaż wielokrotnie wspominał że musi mi coś kupić i tym razem nic nie dostałam od niego w prezencie. Jest mi przykro bo ja caly czas robię dla niego małe upominki, niespodzianki a on nawet nie może mi kupic kwiatka za 3 zł na urodziny! Nie wspominam już o innych okazjach, czy czekoladkach, kwiatkach bez okazji. Nie wiem co o tym myslec... Swojej mamie na urodziny kupił upominek mi nie, nie wiem czy wynika to z jego skąpstwa czy z tego że nie jestem dla niego ważna. Pewnie sama się też do tego przyczyniłam ponieważ nigdy nie pozwalałam za siebie płacic itp. Jesteśmy ze sobą już prawie 6 lat, planujemy ślub, martwię się ze po ślubie będzie jeszcze gorzej:/ A co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×