Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czarna30-stka

Jak urządzacie przyjecie urodzinowe dla dziecka?

Polecane posty

Gość aaa

was to pogieło ? animatorzy , parki labirynty.  serio.?  A gdzie zwykła domówka tort, troche słodyczy  jakieś kanapki i pare gier. gdzie wasza kreatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinki

Odświeżam,bo może komuś to pomoże. Ostatnio organizowałam urodziny dla córki w Manufakturze czekolady, dzieciaki maja tam warsztaty czekoladowe, degustują czekoladę, w cenie jest tort i przemiłe panie,które prowadzą warsztaty. Jak się nie ma kompletnie głowy do takich rzeczy to za naprawdę przyzwoitą cenę można tam zrobić fajne przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.07.2012 o 22:34, ciburaszka napisał:

w dzień urodzin synka zrób party dla dzieciaków, a w najbliższy weekend zaproś dziadków i chrzestnych na kawę i ciastko.

Ale po co chrzestnych?My zapraszamy tylko dziadków i kolegów dziecka.

Robimy w domu.Jest obiad,ciasto,tort i sałatki I dzieci nie potrzebują u nas animatorów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja postanowiłam wynająć salkę na urodziny syna w archery  fun park w Koszalinie. Dzieciaki świetnie się bawiły. Był pięknie przygotowany stół ze słodyczami. Dzieciaki bawiły się w Bitwy Nerf. A najważniejsze dla mnie nie miałam gigantycznego bałaganu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Befrin Gosia

Zorganizowaliśmy synkowi przyjęcie http://www.emka.mielec.pl/urodzinowe-przyjecia-dla-najmlodszych/ będzie bardzo długo pamiętał atrakcji tyle że po powrocie od razu do spania, coś innego niż gry komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
 

was to pogieło ? animatorzy , parki labirynty.  serio.?  A gdzie zwykła domówka tort, troche słodyczy  jakieś kanapki i pare gier. gdzie wasza kreatywność.

 to już nie te czasu, ze mama upiecze tort, zrobi obiad dla całej rodziny i będzie jak na komunii. Urodziny są raz w roku i można spędzić je rodzinnie a nie w kuchni i we własnym mieszkaniu. My zbieramy cały rok na urodziny dziecka i możemy sobie pozwolić na  spędzić ten dzień jak chcemy. Osobiście nie mam nic przeciwko animatorom,  salami zabaw i labiryntami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
 

was to pogieło ? animatorzy , parki labirynty.  serio.?  A gdzie zwykła domówka tort, troche słodyczy  jakieś kanapki i pare gier. gdzie wasza kreatywność.

 to już nie te czasu, ze mama upiecze tort, zrobi obiad dla całej rodziny i będzie jak na komunii. Urodziny są raz w roku i można spędzić je rodzinnie a nie w kuchni i we własnym mieszkaniu. My zbieramy cały rok na urodziny dziecka i możemy sobie pozwolić na  spędzić ten dzień jak chcemy. Osobiście nie mam nic przeciwko animatorom,  salami zabaw i labiryntami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
 

was to pogieło ? animatorzy , parki labirynty.  serio.?  A gdzie zwykła domówka tort, troche słodyczy  jakieś kanapki i pare gier. gdzie wasza kreatywność.

 to już nie te czasu, ze mama upiecze tort, zrobi obiad dla całej rodziny i będzie jak na komunii. Urodziny są raz w roku i można spędzić je rodzinnie a nie w kuchni i we własnym mieszkaniu. My zbieramy cały rok na urodziny dziecka i możemy sobie pozwolić na  spędzić ten dzień jak chcemy. Osobiście nie mam nic przeciwko animatorom,  salami zabaw i labiryntami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Właśnie za moich czasów tak było, zapraszało  się koleżanki z podwórka, mam piekła tort i nie powiem, że było  źle ale teraz są faktycznie inne czasy i możemy dać dziecku coś innego i lepszego.  Osobiście robiłam urodziny syna w “ Świecie Labiryntów” na Zwierzynieckiej  10 w miejscowości Bliziny  i powiem wam, że dzieciaki bawiły się do upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam słomki papierowe, moje dzieciaki na urodzinach były zachwycone, nie dość, że są bardzo ładne i jest to coś innego, to jeszcze niosą ze sobą ekologiczne przesłanie 🙂 Do tego zachęcam do przygotowania z dzieckiem ozdób samodzielnie np girland z makulatury - nie dość, że wychodzi po taniości, rozszerza umiejętności manualne dziecka to jeszcze najzwyklej spędzacie razem czas 🙂 Osobiście słomki brałam ze sklepu https://papierowe.slomki.biz/sklep/ więc mogę śmiało polecić, dobry wybór, przywoite ceny, paczka na czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalambury spoko, możesz kupić zwykle podkoszulki i markery do ubrań lub zwykłe pisaki, dzieciaki mogą się wzajemnie po podpisywać lub po prostu ozdobić koszulki wg uznania . Możesz też postawić na zdrowe przekąski np owoce lizaki w czekoladzie albo robisz ty albo dzieci już na imprezie. Im mniej cukru w przekąskach tym większa szansa że nie rozniosą Ci chaty 

Można też zastanowićs ię nad salą zabaw http://www.erodzina.com/imprezy-dla-dzieci-w-warszawie-gdzie-warto-je-urzadzac/ Jest to na pewno wygodniejsz aopcja. Ma się czyste mieszkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem organizowanie urodzin dla dzieci, jeżeli tylko mamy taką możliwość i warunki, jest bardzo dobrym pomysłem. Moje dzieciaki to uwielbiają. szczególnie że wiąże się to z wypożyczeniem dmuchanych atrakcji takich jak zjeżdżalnie 😉 polecam w tej kwestii firmę http://www.dmuchance.czest.pl/produkcja-dmuchancy/producent-dmuchancy-slask/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×