Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doaaariu

Czy jest w ciąży.?

Polecane posty

Gość Doaaariu

Podczas dni płodnych moja partnerka ocierala swoja gołą pochwa o mojego penisa ale nie doszlo do wytrysku. Zdarzylo sie tez ze doszlo do wytrysku na brzuchu, lecz natychmiast bylo to myte. Tydzien przed miesiaczka uprawialismy sex analny bez zbespieczen i "doszedłem" w środku. Po kilku minutach oczywiscie udalismy sie zeby wszystko dokladnie umyc. Po 2 dniach moja partnera zaczela odczuwac bole piersi i miala ogromny apetyt oraz raz ja bolał brzuch. Ma dostac okres za 2-4 dni. Czy jest możliwosc ze zaszła w ciaze. DOdam ze jest dziewica nigdy tego nie robila. Strasznie sie boje prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia ruzia
rozpierta.....laja mnie tego typu topiki , albo se jaja w bialy dzien robicie , albo macie po 13 lat .. posikalam sie konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoReMiFaSoLa
Fruzia welcome to Kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doaaariu
Dostane odp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheeeeeeeeee
Ludzie wy jednak jestescie nie normalni chlopak ma problem spytal sie a wy zamiast udzielic odp to jeszcze sie z niego nabijacie. Moze jest zielony w tych tematach. Moze ma nascie lat wiec wkoncu sie zapytal tak ? Czy to takie glupie .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheee
NO dobrze ale odp nie zaszkodzi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frapujonce
miałeś może spodnie z szeleszczącego śliskiego materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być w ciąży
ale tylko pod warunkiem, że uprawiała sex z kimś innym, bo z waszych "zabaw" nie. Swoją drogą nieźle... Dziewica, jakby co, a anal na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jestesc chorzy. Jak pyta to sie odpowiada. Nie, nie ma mozliwosci zajscia w ciaze. Ciaza mozliwa jest tylko wtedy gdy sperma dostanie sie do wnetrza pochwy. Tu takiego zdarzenia nie bylo. Nie zaszla by rozniez w ciaze, gdyby polknela Twoja sperma, poniewaz ona trafia do zoladka, a nie do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy, ktore ma Twoja dziewczyna, sa normalnymi objawali zblizajacej sie miesiaczki. Nie masz sie co martwic. Byc moze ze stresu miesiaczka moze jej sie spoznic. Mozesz juz smialo odetchnac. Nie wazna ile masz lat. Tego wszystkiego nie ucza w szkole i masz prawo pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doaaariu
Dziękuje CI bardzo. ciesze sie ze sa jeszcze normalni ludzie na tym świecie ;) Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×