Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterjanka taka jedna....

Ma ktoś firmę zarejestrowaną w wirtualnym biurze?

Polecane posty

Gość kafeterjanka taka jedna....

Jak to działa? Jak się ma do jakichkolwiek kontroli? Czy można tam zarejestrować działalność a w rzeczywistości prowadzić ją w domu?Dodam że nie mogę zarejestrować działalności w mieszkaniu a potrzebny mi adres prowadzenie działalności. Jak to można zrealizować prowadząc sprzedaż internetową? Może znajdzie się tu ktoś kto mi to wytłumaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
sorry ale Ty jakaś upośledzona jesteś? weź znajdź w necie stronę na której oferują takie rozwiązanie, zadzwoń/napisz do nich i wszystkiego się dowiesz, co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
No właśnie napisałam i przysłali mi to co mieli napisane na stronie. I pisałam do kilku biur. Gdybym mogła się dowiedzieć czegoś od nich to bym nie pisała tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Co chcesz wiedzieć? Przedstaw konkretne pytania a ja konkretnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Hej. Cieszę się że chcesz mi pomóc;) Czy jeśli zarejestruje działalność w burze ( sprzedaż internetowa) muszę zgłaszać gdzie będę prowadziła tą działalność? Bo przecież muszę trzymać gdzieś towar. Nie mogę wpisać nigdzie tego mieszkania (tylko jako miejsce zamieszkania) mimo że jest moją własnością. Czy da się to jakoś obejść? Czy jedynym wyjściem jest wynajem lokalu? Bo chyba żadne wirtualne biuro nie może być miejscem rejestracji i prowadzenia sklepu nawet jeśli jest on internetowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Może- jak najbardziej. US nie interesuje gdzie trzymasz towar (możesz nawet z Żuku zaparkowanym na Pl. Defilad) tylko czy płacisz podatki (VAT, dochodowy, ew. akcyzowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
"Może- jak najbardziej. US nie interesuje gdzie trzymasz towar (możesz nawet z Żuku zaparkowanym na Pl. Defilad) tylko czy płacisz podatki (VAT, dochodowy, ew. akcyzowy)." no, nie do końca tak jest. Są jeszcze różnego rodzaju kontrole i wtedy ma to znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
To mogę wpisać adres biura jako miejsce wykonywania działalności? Nikt nie będzie tego kontrolował? Nie chodzi mi tylko o US. Może kogoś innego będzie interesowało gdzie ja to robie... Nieoficjalnie będę to robić w domu ale oficjalnie nie mogę wpisać adresu domowego. W domu mogę tylko mieszkać a nie prowadzić działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milorda13
wystarczy wejść na pierwszą lepszą stronę jakiegoś wirtualnego biura i sobie poczytać co oferują i w jakiej cenie, ja sama osobiście korzystam z krakowskiej firmy http://www.krakowski-adres.pl/ i ogólnie u nich usług kosztuje nieco ponad 100 zł, przychodzi do nich Twoja korespondencja,którą Ci odsyłają, albo sama możesz sobie pojechać i odebrać kiedy będzie Ci pasowało, czyli listonosz nie pocałuje przysłowiowej klamki u Ciebie, towar i inne rzeczy, które są niezbędne w Twojej działalności trzymasz w dowolnym miejscu, pracować też możesz wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grannullka
ja posiadam w tym http://krakowski-adres.pl/ zarejestrowaną firmę pod ich adresem od 2 miesięcy - przez pierwsze 3 miesiące koszt takiego wirtualnego biura to 1 zł, a potem jest to kwota 99 zł netto - czyli koszta nie są wysokie, taka usługa zyskuje coraz więcej zwolenników nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również dlatego, że uwiarygadnia to firmę w oczach potencjalnych klientów - adres domowy wygląda mało profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łosia wyżej
jasne... adres w wirtualnym biurze wygląda za to "profesionalnie" zwłaszcza gdy jakiś zarejestrowany tam byznesmen zrobi jakiś większy przekręt i rozniesie się to po necie... :D 🖐️ Np. adres Złota 61 i Krajowy Rejestr Pracowników i Pracodawców spółka z o.o. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 Adam Słodowy
Jeszcze fajniej gdy klienta pójdzie do "siedziby" a tam... skrzynka na listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×