Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Ku przestrodze, panowie!

Polecane posty

Raczej o wasze myslenie upraszam, mniej bedzie frustratow. Do rzeczy: poznalam kiedys faceta(juz razem nie jestesmy, byl popaprany emocjonalnie) pracowal w korporacji miedzynarodowej, powazne stanowisko i odpowiedzialne. Tu w kraju mieli kontrakty z PGE-wiec wiadomo kase zarabial spora! Ale nie mial nic!!! Ja w porownaniu do niego to pani na wlosciach-jak okreslila jego mama. Pojechalam z wizyta do DE, tam tez studiowal,pracowal,zyl przez 26 lat!!! Mieszkanko wynajete na poddaszu, klitka wymagajaca remontu (obok mieszkal student), nawet nie mial wczesniej zamiaru mnie tam zaprosic, tylko lecielismy do Hiszpanii, wiec z DE. Nawet pranie w pralce u kobiety u ktorej wynajmowal ta klitke robil, garaz tez wynajmowany u tej kobiety, tylko obok w drugim domu.Zdebialam:( Przyczyna: 3 baby, 2 z dzieciakami (jedna pracowala w drogerii i studiowala, druga 3 godz. w tyg!!!! zajmowala sie dziadkiem. Na kogo koszt zyly? Na jego! Jedna mieszka w domu, ciekawe jak go kupila? Z czego?Druga w ladnym nowym budynku. Mysle, ze spalaca jakies ich kredyty do tej pory! facet znerwicowany. Ku przestrodze, mysle ze niejeden facet sie zastanowi jak niektore zmije potrafia wyciagac kase. No ale im dal, sam nie ma kompletnie NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drodze na Grzesia
skoro koniecznie chciał robić zakupy w formie bab to sama rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatego dziś część mężczyzn
nie chce się żenić by majątku na który pracował nie stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do pojecia, mowie wam. Facet 3 jezyki perfekt, wyksztalcony obyty, lata sluzbowo samolotami najdrozszych linii, anie ma nic! Jak mozna byc tak durnym?!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żałosneeeee
panna robi dramę bo poznała teoretycznie ustawionego faceta ale okazało się że ZONK i nic z tego nie będzie więc jojczy na kafe. Już liczyła na dzianego chłopaka i luksusowe życie :classic_cool: weź ty się nad sobą zastanów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam faktów powiązań
ale kogo to interesuje? kurwa przedstawilas jakas zalosna historie no i chuj? sramy na to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ja jestem zamożna tzw. z domu i mam w d... to co ona miał! Widać, ze faceciki 2 wpisy pow. wpisali. ja mogalabym go kupic 100 razy! czytajcie ze zrozumieniem:byl popaprany i znerwicowany!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamożna z domu
czyli w sumie miałaś farta. wielkie osiągnięcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot co ma siedem zyć
a na czym to jego popapranie i znerwicowanie polegało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamożna z domu
dodatkowo masz poważyn problem ze sobą bo przecież kręcisz dramę z powodu tego faceta. Bo przecież jako bogata z domu nie związesz się z kolesiem co siedzi w tesco na kasie. Więc odpada ci pełno facetów. Wreszcie trafiłaś na jakiegoś z dobrą fuchą a tu niestety nie ma forsy, więc nie możecie się związać. I dlatego piszesz takie bzdury. Czysta biologia i kobiece urażone uczucia. Bo facet nie okazał się dość dobry i macica szaleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macica szaleje?:D Mam dziecko już i męża od niedawna:P Zaspokojona/y? Popapranie na kazdym kroku i frustracja, ciezko opisywac. Zbyt duzo pisania. No nie dziwie sie, jak zobowiazania sa a z ta osoba sie juz nie jest:) Dobrze mu tak! niech mysli cymbal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z czym masz problem?
mały romansik na boku się nie udał? Czy jesteś tak nudna że nie masz do roboty nic poza ekscytowaniem się życiem jakiegoś znajomego? bo musiałaś to mocno przezyć skoro aż założyłaś temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamozna- ty tak o tej macicy, no wspolczuje ci, doczekasz sie tego wybranka!:P Spotkalismy sie na lotnisku wczoraj przypadkiem, wiec napisalam, bo dalej u niego pustka w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalam go jak nie bylam mezatka jeszcze:P Po prostu chcialam napisac jak w temacie-ku przestrodze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kogo to obchodzi
i niby ku jakiej przestrodze? Napisałaś to bo to DLA CIEBIE WAŻNE. Zastanów się dlaczego. Nas to nie obchodzi. Pełno facetów zapładnia przypadkowo różne panienki i nikt tego nie przeżywa. Do tego ci faceci są normalni i pracują ża normalne 2 tys brutto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×