Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vaniliova

jaki bank ?

Polecane posty

Gość vaniliova

Hej wszystkim . Mam konto osobiste w Banku Zachodnim WBK , ale ostatnio zastanawiam się nad przeniesieniem się do PKO BP . Gdzie macie konta ? I co mi polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohanKreutz
Ja mam w Eurobanku - głównie ze względu na lokaty, jak masz więcej niż 10 000zł to prowadzenie darmowe, 2zł na miesiąc opłata za urządzenie zabezpieczające. Mam też konto w mbanku - tak dla dywersyfikacji, mają fajną kartę do płatności w internecie, kiedyś oprocentowanie lokat było OK, teraz trochę kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ING Karta ) zl jesli zrobisz transakcje raz w miesiacu na 100 zl Mila obsluga w oddzialach Duza ilosc bankomatow, wplatomatow i kioskow internetowych Dostep do konta 24/7 Latwosc poruszania sie po koncie internetowym Punkty bankujesz-kupujesz Przejrzyste strony i forum internetowe Jesli zrobisz przelew do innego banku przed 8 rano pieniadze sa tego samego dnia ( wielokrotnie testowane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatasmarkata
mieszkam w małym miasteczku i nie ma u mnie wielu banków . a nie chcę gdzieś dojeżdżać żeby specjalnie konto zakładać . Mam w Banku Zachodnim , jest u mnie również PKO , ING i Credit Agricole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
mieszkam w małym miasteczku i nie ma u mnie wielu banków . a nie chcę gdzieś dojeżdżać żeby specjalnie konto zakładać . Mam w Banku Zachodnim , jest u mnie również PKO , ING i Credit Agricole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohanKreutz
Opisz do czego potrzebujesz konto. W mbanku możesz założyć dzięki temu, że masz konto w innym banku - wykonujesz przelew i w ten sposób "to się czyni", czyli nie musisz się ruszać z miejsca. Ale mbank to tylko do operacji bieżących, 2zł opłata za kartę, ale jak wykonasz operacje w miesiącu na kwotę 100zł, czy 200zł, nie pamiętam już - to nie pobierają opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
potrzebuję to konto żeby wpływało mi na nie wynagrodzenie za pracę i żeby było tam parę groszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohanKreutz
Jeśli nie wykonujesz sporej ilości płatności przez internet to zobacz: http://www.eurobank.pl/produkty,konta,konto-online,21,9.html Oprocentowanie rachunku bieżącego to 3,5%, ale jak na bieżąco wydajesz pieniądze to w sumie nie ma co na to patrzeć. Opłata miesięczna za kartę to 1,95zł, ale jak wykonasz 3 transakcje to ją zwrócą. Jest opłata comiesięczna za urządzenie bezpieczeństwa - 2zł na miesiąc. Jak masz 10000zł na koncie średniomiesięcznie albo co miesiąc wpływa 1000zł to nie pobierają opłaty za prowadzenie. A tak to może mbank (jeśli sporo płacisz w internecie, nie potrzebujesz lokat, bo środków nie będzie dużo na koncie), ze względu na kartę do płatności z internecie (pierwszy rok za darmo, później 25zł rocznie) = nikt nie opędzluje Twojego konta: http://www.mbank.pl/karty/wirtualne/ekarta/#tabs=0 Nie pobierają opłaty za prowadzenie konta. Jeśli dokonasz dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł, czyli płacenie kartą - nie pobierają opłaty 2zł za jej posiadanie. To jest to co mogę od siebie, jako, że mam te konta i co nieco o nich wiem. Tylko jak widzisz, ja mam oba, bo się uzupełniają, mbank dla operacji bieżących a eurobank do lokat (w sumie nawet nie posiadam karty z eurobanku, bo jak potrzebuję wypłacić to robię przelew na mbank). Ja płacę tylko 2zł na token do eurobanku, w mbanku mam kartę, ale sporo kupuję w necie kartą "wirtualną", no to nie pobierają opłat. W eurobanku też jestem zwolniony z opłaty za prowadzenie konta, a karty debetowej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

Możesz spróbować założyć konto w GetinBanku, zapoznaj się z informacją o nich,  jak dla mnie jest to rzetelny i sprawdzony czasem bank. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

ja też polecam Getin, warunki spoko, obsługa klienta na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym raczej do getina się przeniosłem konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×