Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastazzzja

Twardnieje podczas tańca.

Polecane posty

Gość anastazzzja

Cześć, mam pytanie do damskiej części forumowiczów. Czy jak tańczycie w klubie z jakimś facetem, który Wam się podoba i gdy pupą tańczycie (pocieracie) "na" jego spodniach i zaczynacie czuć, że mu staje, to jakie macie do tego podejście? :) Czy podnieca Was to, odstrasza, podoba się Wam, że mu się podobacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH mordziaty pyszczek JWWD!
Jak podnieci młoda dziada starego to ją zrucha! Jak staruch pijany i nic go nie podnieca to ona poszuka jurnego! Po 25 roku życia w tych czasach nic już nie podnieca! Depra się zaczyna powoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzja
Raczej nie biegam za staruchami, normalny facet, bez żadnych skrajności :) up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordziasta
Gardzę takim gnojkiem, który jest na tyle niezręczny, że tego nie umie jakoś ukryć. Normalnie, to wiem, że mu staje, ale nie powinien sie z tym obnosić! Kultury, murwa kać, kultury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha8989
a mnie to jara :P wkoncu specjalnie sie o nich tak ocieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha8989
najbardziej lubie te wielkie murzyńskie pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha8989
oczywiscie podszyw u gory. bez odbioru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzja
no wlasnie ostatnio jak tanczyłam to aż się zaczęłam sama do siebie usmiechać na parkiecie bo kolega miał sporego z tego co poczułam :P I szczerze najpierw byłam zakłopotana, ale po chwili spodobało mi się to bo to jak seks w środku tańca. Oczywiście facet nie obnosił się z tym dookoła, że mu stanął, tylko ja to wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani K.L
a co w tym złego ? mnie to bardzo podnieca i jak takiego wyczuje to jeszcze bardziej go ocieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani K.L
dobrze, że przynajmniej oni nie wiedzą jak sie podniecamy podczas tanca i jak potrafimy byc czasem mokre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartt
u was trudniej to stwierdzic wlasnie ;) kurcze ale czasem mam chec tak sobie wsunac reke w majteczki i zobaczyc czy jest podniecona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani K.L
chyba raczej każda dziewczyna, która tańczy w taki sposob z facetem jest w jakimś stopniu podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotany on
dziewczyny jak dziewczyny ale co faceci czują :D mi tez tak staje a mam spory sprzet i wtedy sobie mysle co ona mysli sobie teraz. czy jej sie to podoba czy uwaza mnie za jakiegos zboka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jasne, że jesteś zbok;-) co innego, gdyby Ci w czasie zwiedzania ZOO stawał, ale podniecać się babą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestak
ale z was szmaty! to juz od razu sciągajcie majtki i niech was ktos wypierdoli na srodku parkietu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba sie podoba
ale o co Ci chodzi ? Wam staje więc co ? wtedy też bysmy musiały miec o Was złe zdanie! to normalne, że kobieta lubi czuc się dowartościowana. W obojętnie jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzja
dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginnnna
mnie to podnieca zajebiste uczucie po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe93
Uwielbiam go czuć na pośladkach! od razu mam mokro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark-kl
Mi kiedys stanal, jak tanczylem z moja wychowawczynia na zabawie szkolnej. Bylo mi troche glupio bo widzialem ze ona to zauwazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak tańczę ze swoim mężem
i czuje,ze w slipkach mu pęcznieje to szepnę mu słowko i szybko ulatniamy się do domu w wiadomym celu:P jak czuję,ze mw tańcu ma twardego to jeszcze bardziej się ocieram,uwielbiam czuc twardego penisa na swoim udzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaargh
!!!!!!! love it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia21
tez to uwielbiam :) i tez mnie to podnieca :) zwlaszcza jak czuc ze facet ma tam naprawde sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi-dr
Wtedy tylko szybko do kibelka, i od tylu na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia21
a co to ma wspolnego z tancem ? nie każdy kto jest podniecony sie od razu rucha. jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi-dr
Ty to chyba jeszcze niedoswiadczona. Zapytaj kolegow albo kolezanek ile tancow konczy sie szybkim numerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia21
nie chodze na imprezy gdzie każdy sie pierdoli z kazdym. na takich imprezach nawet 16stki pieprzą sie z kazdym i taka 16stka tez nie jest doswiadczona. co ma doswiadczenie do tanca ? ja chodze do klubow potanczyc ze znajomymi i rzadko kiedy tancze z kims nieznajomym. i nie chodze do klubow gdzie jest perfidne kur*estwo. tylko do takich gdzie są inteligentni ludzie na poziomi zeby sie pobawic a nie szukac szybkiego numerku. ale zycze Ci powodzenia i przede wszystkim zdrowia Panie wielce doswiadczony od szybkich numerkow na stojąco w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi-dr
Czemu tak agresywnie? To znaczy ze inteligeni ludzie uprawiaja seks tylko w lozku i tylko w pozycji misjonarskiej. W jakim swiecie ty zyjesz? Chodzisz na potancowki z kosciola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia21
nie. nie uprawiają tylko w łózku. ale nie zachowują sie tez jak zwierzęta, że po podniecającym tańcu od razu muszą isc do kibla. a nie tak jak Ty to napisales ze wtedy "tylko" do kibelka i... oapnuj sie czlowieku. przez takich wlasnie jak Ty upadają tematy bo ktos załozyl temat o tancu a Ty od razu o pieprzeniu tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi-dr
Zalozyl temat o tancu i stojacym penisie na forum erotycznym. A co robi facet jak mu penis stoi? Uprawia seks albo sam sobie dobrze zrobi. Moze wyrazilem sie na poczatku troche wulgarnie - SORRY, ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×