Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia...

Jak odejśc z godnościa?

Polecane posty

Gość Zosia...

Jestem z chłopakiem od 5 lat. Ciezko mi jest sie z nim rozstac. Czesto sie rozstawalismy i schodzilismy. Wiem teraz ze to był bład bo powinnismy juz dawno to zakonczyć. Jemu na mnie nie zalezy i oboje sie meczymy. Chciałabym jednak nie rozstawać sie w kłótni tylko odesc z gracja. Jak z nim rozmawiać.Zupełnie nie wiem co mu powiedzieć i czy czekac az on przyjedzie czy pofatygowac sie do niego i zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia...
eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan silver
jak jemu nie zalezy to on powinien przyjsc i rzec nie zalzy mi to koniec co dobrego to ja trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×