Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
markettta

Ogrzewanie Pellety

Polecane posty

Gość gość
najważniejsze że opalanie pelletami nie zanieczyszcza środowiska a w Polsce mamy bardzo zanieczyszczone powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli palenie pelletem wogóle nie zanieczyszcza środowiska? jeżeli tak jest to by było dobre rozwiązanie dla tych co niestety zanieczyszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie patrzył pellet jest źródłem energii odnawialnej a przypadku naszego zanieczyszczonego powietrza jeden ze sposobów aby zmiejszyc emisję Co2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wania65
Czy pellet posiada jakieś certyfikaty potwierdzające jego nieszkodliwy wpływ na środowisko naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania65 jako przedstawiciel firmy Stelmet chciałbym przekazać, że nasz pellet (Lava oraz Olimp) posiada odpowiednie certyfikaty - Lava - certyfikat FSC; Olimp - certyfikaty: FSC, ENPlus1, DINPlus. Jeżeli są pytania to pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Andrzej Wysocki eRzecznik pelletów Stelmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek_M
Czy na opakowaniu widnieje data do kiedy należy spalić pelllet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korik
Podobno pellet olimp wydziela dwutlenku , w czasie spalania tylko tyle ile drzewo pochłonie w czasie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjana
Witam. Gdzie można kupić pellet ze Stelmetu? W pierwszej kolejności interesuje mnie sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Korik tak właśnie jest. To tzw. "zerowa emisja CO2". To oznacza, że emisja dwutlenku węgla podczas jego spalania jest równa ilości dwutlenku węgla pochłoniętego przez drzewo podczas jego wzrostu. Pozdrawiam Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet Zapraszam do sklepu internetowego: www.sklep.polishpellet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takuś
To świetnie że Stelmet nareszcie zorganizował sklep internetowy. Do tej pory musiałem pilnować godzin pracy dystrybutora. Teraz będę miał nieograniczony dostęp do zamówienia pelletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileek
Ja w tym roku kupiłem pellet ze stelmetu przez internet. Uważam ze to wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cena taka same jak kupujesz przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pellet w naszym sklepie internetowym jest dostarczany poprzez sieć naszych dystrybutorów. Pozdrawiam Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet Zapraszam do sklepu internetowego: www.sklep.polishpellet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoś
Ogrzewanie pelletem jest przyszłością w naszym kraju. Kraje skandynawskie już dawno to odkryły. Budowałem dom z myślą o takim ogrzewaniu. Obecnie już wiem że to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjana
Dziękuję Panie Andrzeju za odpowiedz. Cieszę się że otworzyliście sklep internetowy. Ułatwi to mi zamawianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenman
Gdyby większość osób w naszym kraju miała inne spojrzenie na środowisko i postawiła na ogrzewanie pelletem i to choćby w dużych miastach to o smogu słyszelibyśmy przy okazji relacji telewizyjnych z dalekich Chin a nie u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie produkty oprócz pelletu oferuję Stelmet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcik
Co do pelletu to z doświadczenia 5 letniego, opalania domu tym opałem. Powiedzieć muszę że optymalna temperaturę otrzymałem dopiero spalając pellet drewniany. inny w moim kotle nie sprawdzał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda dowóz takiego pelletu kupionego przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek61
Dla mnie opalanie pelletem to przełom. ..Czysta kotłownia, takie same ręce, brak wszędobylskiego czarnego pyłu. Dymek z komina nie trujący środowiska i tak to u wszystkich powinno wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona ok tylko jak ja mieszkam koło Olsztyna to jak mam zakupić pellet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoror
Stelmet wyszedł na przeciw potrzebującym i otworzył sklep internetowy z pelletem. Z każdego zakątka kraju , teraz można kupić pellet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest średni czas oczekiwania na zamówiony pellet? i czy mozna zapłacić przy odbiorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Pellet dostarczany jest w terminie 5 dni roboczych od daty wpłynięcia płatności na konto sprzedającego. Nie ma możliwości zapłacenia za pellet przy odbiorze. Za pellet zakupiony w naszym sklepie internetowym https://sklep.polishpellet.com należy zapłacić z góry przelewem. Pozdrawiam Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ten czas dostawy jest niezależny od miejsca zamieszkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pellet dostarczany jest w terminie 5 dni roboczych - także jest to maksymalny termin dostawy i nie zależy od od miejsca zamieszkania. Pozdrawiam Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz można planować zakup przez neta dobra sprawa bo nie marnuje czasu a dla mnie to istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×