Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laguna Beach

kto mi pomoże?prosze

Polecane posty

ułożyć treść ogłoszenia,ze szukam pracy. ja mam na razie tyle: 20 latka po szkole średniej szuka pracy, chociażby tymczasowej lub na pół etatu, co mam jeszcze dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
umiejętności, jakie znasz języki obce, na jakim poziomie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole itd można pisać i pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
bo nie wiadomo o jaką pracę Ci chodzi, musisz się określić, możesz napisać, że interesuje Cię praca w sklepie, jak i opieka nad dziećmi, czy co tam chcesz. Na razie to sam fakt 20 lat i chęć do pracy jakiejkolwiek, to zgłoszą się głównie alfonsi itd z prostytucją generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,i co jeszcze? bo pracowałam tylko jako niania, i miałam staż w biurze,a tak to nie mam żadnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, juz dostałam tką odpowiedz :O Może chciałabyś pracować ze mną?Spotykam się z panami za pieniądze, dobrze płacą.Jest tak dużo zleceń że szukam koleżanki do pracy na prywatnym mieszkaniu.Masz zapewnione komfortowe mieszkanie,za tydzień pracy spokojnie można zarobić 2 tys. i więcej, jesli z weekendami to jest wiecej., mieszkanie, klienci, reklama, bezpieczenstwo i dyskrecjaOferta jak najbardziej poważna.Jesteś zainteresowana przyjazdem i pracą ze mną.NIE JESTEM YADNA AGENCJA :O:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahsakfnasjf
jak cycki w internetach wypinasz, to czegoś się kurwa spodziewała, posady programisty w nasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×