Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warszawwwiak

Dlaczego kobiety sa takie wredne?

Polecane posty

Gość warszawwwiak

Dlaczego sa takie wredne, dlaczego sa takie msciwe, bezlitosne, wyrachowane, dlaczego sa takie zawistne szczegolnie wobec innych kobiet. Bez dwoch zdan kobieta to najgorsze co moze spotkac faceta, jego najwieksze przeklenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmie pieski pusta miska.pl
nie są...owszem są.. ale przeważnie są słodkie miłe jak ja. a wredne są...obgadują oczerniają...wyzywają od zera człowieka:O a mąż powinien tupnac i rzec wiem jak pracuje wiedziałem, nie mam nic do niej. W koncu tramwajem jezdził to wie, jak sie pracuje. ponadto najpierw piszesz ksiazke potem ci płacą..nigdy naodwrót. Wredna baba...pewnie z zazdrosci. Z liscia powinna od niego dostac za takie słowa! zero..to ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmie pieski pusta miska.pl
to w 2008, 207 2009 jakos nie mowiła zero..? suka jedna. w ryja powina dostac za takie słowa od Niego:classic_cool: co ona wie. Nic najpierw grasz potem ci płaca...chyba ze w usa to ci najpierw placa potem grasz w filmie. Najpierw piszesz ksiazke artykuł poradnik potem ci płaca..najpierw malujesz obraz potem kasa.. teraz sie odgrywa chyba za pieniazki ktore dostała za wykonannan prace u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary grzybek jaetsm i tesknai
karmie pieski skad u ciebie tyle agresji !!?? bufonie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmie pieski pusta miska.pl
jaka agresja? siedziałam cicho ale przemyslałam sprawe i napisałam bo nie mam zamiru z ta bufonka gadac. zerem jest ona! ona zaczeła..ja jej powiedziałam prawde:) agresje ma ona..tracic czas na wyzywanie od zer kogos na analizowanie czyjegos zycia? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietymają we krwi bycie
wredną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmie pieski pusta miska.pl
ale ja jestem kobieta i nie mam tego we krwi..mało tego mam przyjaciolki kolezanki i sa normalne.. ale teraz sie z tym spotykam z wrednymi babami:O i dziwie sie ile w nich wrednosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nie kobiety tylko dzieciaczki, takie rozwydrzone bachory... Zazdrość, kłamstwa, cwaniakowanie... Kobieta stara się uzależniać psychicznie faceta, myśli że to jej da poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety sa wspaniale a te wredne to sa podrobione osobniki plci zenskiej ktore trzeba naprowadzic , utemperowac i wychowac by byly jak inne kobiety mile , slodkie i calusne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Bardzo mocne słowa ale prawdziwe. Pracuję w środowisku kobiet (nie poraz pierwszy) i...naprawdę coraz bardziej się zniechęcam, to są takie kółka wzajemnej adoracji, zakłamane, fałszywe, jedna drugą broni nawet jak nie mają racji, generalnie grają nieczysto, już nie mówiąc o tym, że komunikacja z nimi szwankuje, nie lubią słyszeć prawdy czy też czyjegoś własnego zdania i wiele innych. Mówię o środowisku pracy - ale jak sądzę, to się przekłada też na życie osobiste. Wiadomo, mężczyźni też święci nie są, tyle, że jeśli chodzi o pracę to mogę stwierdzić, że NIENAWIDZĘ pracować z kobietami, przynajmniej z większością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvmnsfdmn
Kobiety są wredne, dlatego, że mężczyźni są jeszcze wredniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kobiety takie zachowania mają wpisane w swoją naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrhyutjtuy
udowodnij mi moją wrednośc gatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co? Sama przed sobą (robiąc rachunek sumienia z życia- oczywiscie szczerze) udowodnisz sobie że mam rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
"udowodnij mi moją wrednośc gatku " - nie muszę Ci udawadniać, nie chodzi przecież o to, że wszystkie kobiety są takie, odpowiadając na temat każdy rozumie, że generalizujemy (tego się uniknąć nie da) dzieląc się spostrzeżeniami. A poza tym jakbym wziął te kobiety z którymi pracuję i przedstawił im swoje spostrzeżenia to zareagowałyby oczywiście tak jak Ty, żadna nie zauważyłaby u siebie nic nieprzyzwoitego zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna nie zauważyłaby u siebie nic nieprzyzwoitego zapewne" Bo kobiety zauważają tylko to co chcą zauważyć ;) Oczywiście zdania na jakiś temat które nie sa po ich mysli = pierdolenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×