Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michael_PN

Smutne, niedocenione kobiety....

Polecane posty

Gość Michael_PN

Cześć! Czy może znajdzie sie miła kobieta powyżej 35 lat na spotkania, i nie chodzi tutaj o seks, ale miłą rozmowe, fajne i aktywne spędzenie czasu... Czyli nie ma co roić, smutno jej, potrzebuje bliskości itd. może smiało sie odezwać. Ale zaznaczam, żę musi mi się podobać, tzn. musi mieć w sobie to coś, .... ale spokojnie, narazie spotkanko, może jakaś kolacja, może spacer i pożniej zdecydujemy czy będzie między nami kontakt czy też nie... Ja daje 100% dyskrecje, higiene. WIzualnie uważam, że kobiety będą zadowolone, a w srodku możesz się przekonać...; jednak jeszcze we mnie zostały oznaki szacunku oraz zasad w stosunku do kobiet... więc nic nie ryzykujesz a możesz miło spędzić troche czasu... Preferuje kobiet z Poznania i okolic, lub przejezdnych przez w/wymienione miasto. abw.test@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael_PN
zarażam żółtaczką... żeby potem nie bylo zdziwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie śmieszy jak faceci w takich ogłoszonkach piszą że gwarantują higienę, jakby to było coś nieoczywistego:}} Chociaż w sumie jest :}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis dziwak i podejrzany typ? najpierw pisze, ze nie chodzi mu o seks a pozniej, ze gwarantuje higiene. A moze chodzi mu o to , ze nie smierdzi od niego na kilometr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×