Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lifantylia

Glupie pytanie....

Polecane posty

Lubie gustowne, eleganckie, porządne rzeczy i raczej dbam o nie. Znajomi mejgo faceta zaprosili nas na mazury. Dzis wieczorem jedziemy. Szkoda mi zabierac moich dobrych rzeczy do lasu nad jezioro, a moj sie wkurza ze robie z siebie biedaka, bo biore same najgorsze rzeczy, no ale szkoda mi do lasu brac zegarka za 2 000 czy sandalkow za 300. Biore tani zegarek, byle tylko godzine wskazywal i stare gorsze buty. Ubran tez nie biore najlepszych. Kto tu ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochrzaniona?
ale mazury to nie dzicz, spokojnie możesz wziąć i te lepsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharz nadworny
nie ma to jak bycie pozerem :D mam pytanie: CO TO ZA RÓZNICA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzi, że na codzien zakladam ubrania i dodatki ładne, gustowne, a jadac z nim na mazury, robie z siebie skromna szra mysz i prosi mnie zebym sie troche postarala. Nie wiem... nigdy nie bylam na mazurach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, nie chce brac tych rzeczy bo mi szkoda, a poza tym po co mi takie rzezcy do lasu.... Zeby komus sie pokazac? nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
O rany, jedno warte drugiego, skąd się biorą tacy materialiści? Jeżdżę z facetem w różne miejsce ale do głowy by mi nie przyszło zastanawiać się ile kosztowały rzeczy, które biorę. Bierz po prostu to co jest ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie
idz na kompromis i wez troche lepszych i troche gorszych rzeczy i w zaleznosci od sytuacji bedziesz sie ubierac, wiadomo ze do lasu nie ubierzesz sandalkow za 300zł ale juz jak bedziecie szli na miacho to mozesz sie odstrzelic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
pewnie chciałby się pochwalić tobą i twoją kasą przed znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze... Ale mi sie to nie podoba... Udobruchac sie dla swietego spokoju, czy postawic na swoim? Z drugiej strony nie znam tych znajomych, to jacys dawni ze szkoly. W razie czego tez nie chce wyjsc na jakas najgorszą, albo za jakiegos bambra. Juz nie chodzi o wartosc pieniezna, tylko o takie "pokazywanie " sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×