Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reewrewreerw

Markiza nie w paski?

Polecane posty

Gość reewrewreerw

Szukam markizy w jednolitym kolorze, zwijaną (na działkę, na której bywamy dość sporadycznie, dlatego nie chcę wydać zbyt wiele). Na Allegro wszystkie markizy są kolorowe i w paski, a mnie interesuje np beżowa. Gdzie mogę taką znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsuwka28
hej, nie polecam markizy w jednolitym kolorze. Zrobiłam trzy lata temu taką szarą i już jest zmieniona na paski. Na jednolitej bardzo widać brud, i ptasie kupy, po prostu ochyda. Markizy nie można za bardzo szorować, bo zmywa się warstwę impregnującą od deszczu, jedynie można karcherem delikatnie czyścić, ale efekty i tak bez szału. Natomiast tkanina w paski spisuje się świetnie. Wybrałam delikatnie cieniowanie szaro-kremowe i nie widać brudu nic a już drugie lato używam. Jak mi mama odradzała jednolitą nie posłuchałam, teraz wiem, że miała rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsuwka28
aha, ja moją robiłam w firmie perfecta we Wrocławiu. Muszę przyznać, że cały mechanizm działa bez zarzutu. Sterowana jest pilotem i ma czujnik przeciwwstrząsowy, żeby w razie silnego wiatru sama się zwijała. Wiem na pewno, że mają też jednolite tkaniny. Moja była dość kosztowna ok 7 tyś, ale to ze względu na rozmiary i mechanizm. Są też na pewno tańsze rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
upupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola72
Najlepsza firma od markiz i nie tylko www.markiz.com.pl. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4Windows
Ze swej strony zdecydowanie polecamy te w paski. Chociaż w przypadku markiz do ogródków gastronomicznych, na których poszyciach ma być nadrukowana reklama, to niestety ale w grę wchodzą wyłącznie tkaniny gładkie ;) Do prywatnego użytku polecamy te w pasy z kilku względów: - mniej widać zabrudzenia (pasy jednak trochę "rozpraszają odbiór"), - można dobrać tkaninę w delikatne pasy, które będą utrzymane w podobnych tonacjach (nie ma więc powodów, by obawiać się "pstrokatości"), - nie jesteśmy skazani na zwykłe pasy :) Teraz dostępne są już wzory kwiatowe, albo geometryczne, wybór jest naprawdę szeroki. Nasi montażyści na pomiar zawsze jadą z wzornikiem tkanin, wiec klient może na miejscu zobaczyć jak wybrany wzór będzie isę prezentował na jego tarasie :) Pozdrawiamy 4Windows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinnna1
Z tego co widzę, to tutaj https://www.markizy-poznan.pl są dostępne jednokolorowe markizy. Prezentują się naprawdę genialnie. Poza tym nie da się ukryć, że nie są drogie, a bardzo praktycznie. Dla mnie to super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaaaaa281
Też wolę jednobarwne. Jakość tak lepiej mi się kojarzą i wyglądają bardzo nowocześnie. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl zamawialiśmy. Faktycznie się sprawdzają i często się przydają na tarasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii rolet żaluzji czy markiz to bym podpowiedziała Masters na Nowosądeckiej w Krakowie. Dobrze widać ich produkty na https://www.masters-rolety.pl/. Mają doświadczenie, pamiętam że pierwsze żaluzje to zamawiałam u nich dobre 15 lat temu na swoim pierwszym mieszkaniu. Niedawno robili mi żaluzje fasadowe do domu z kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź w ofercie www.roletta.pl. Wydaje mi się, że gdy zamawiałam stamtąd markizy, to widziałam coś podobnego. Mają spory wybór więc na pewno coś Ci przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka889
Tutaj http://www.twojamarkiza.pl jest spory wybór różnych rozwiązań. Trzeba się dobrze rozejrzeć. Też nie jestem zwolenniczką pasiaków. Wolę jednokolorowe. Są bardziej eleganckie i pasują do każdego tarasu. Teraz jest taki wybór, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×