Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mało mądra głowa

rolety

Polecane posty

Gość Magda

Bardzo ładne zasłony i rolety są na stronie telimenastudio.pl. Bogata kolorystyka i wysoka jakość materiałów sprawiają, że można naprawdę się w nich zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia220
Dnia 16.01.2019 o 12:51, maria.jordan napisał:

Polecam rolety bezinwazyjne dzień, które są bardzo łatwe w montażu oraz skutecznie spełniają swoją funkcję. Osobiście mamy te: https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html - mogę Ci je polecić, jesteśmy z nich zadowoleni, świetnie się prezentują wizualnie.

Ja też mam w domy rolety od nich i jestem bardzo zadowolona. Są bardzo trwałe i łatwe w montażu. Wcześniej miałam takie z marketu to zaraz coś się zerwało. A te wiszą już długo i nadal są jak nówki 🙂 polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanBednarek

Również mam rolety ze sklepu Karnix, aczkolwiek te https://www.karnix.pl/rolety-w-kasecie-bezinwazyjne.html , w kasecie. Również są łatwe w montażu, a trzymają się bardzo dobrze, te plastiki są wytrzymałe. Kiedyś miałem podobne, w tym samym typie kupione w markecie i cały czas spadały. Wiele razy w nocy, budząc wszystkich domowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednimi roletami do domu polecam zapoznać się z ofertą firmy www.roletaszczecin.pl ze Szczecina. Mają całkiem niezłe ceny i ładne rolety w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo555

O montażu ochrony przeciwsłonecznej warto pomyśleć już na etapie wstawiania okien, wtedy można za jednym razem zamówić okna i rolety wraz z montażem. To gwarancja, że wszystko pójdzie bezawaryjnie i będzie do siebie dopasowane. Z okolic Szczecina warto polecić firmę Marsel, montowali u mnie energooszczędne okna Schuco i rolety nadstawne. Cenię sobie takie rozwiązanie, bo choć okna są antywłamaniowe, to dzięki roletom mam dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja natomiast skusiłem się ostatnio na wymiane w ogóle okien na nowe. Po analizie dostępnych ofert zdecydowałem się na https://stolarka-wwa.pl/ i nie żałuje tego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanderka

W Poznaniu rolety zamówiłam w firmie  www.decosquare.pl gdzie panowie również zajęli się pomiarami i montażem całej instalacji. Szybko i solidnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Bardzo dobrej jakości rolety znajdziecie na karnix.com.pl. Sama kupowałam w tym sklepie rolety jak i karnisze do nowego domu wszystko doszło na czas. Sklep oferuje ogromny asortyment materiałów w różnych barwach i rozmiarach polecam zajrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livi

Można sobie też markę Roletex sprawdzić. Mają ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o rolety. Firma jest z Krakowa. Można na ich stronie zobaczyć co maja w sprzedaży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique

Rok temu miałam zakładane rolety z tkaniny zaciemniającej i jestem bardzo zadowolona. Zamówiłam je w firmie Rolterm z Krakowa. Ich strona to: www.rolterm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubiik

Zdecydowanie sklep internetowy https://wolakrakzal.com.pl/ ma najlepsze rolety i żaluzję, w niskich cenach i w różnych kolorach ;) Ja u siebie ma rolety dzień/noc właśnie od nich i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plandi

Wejdź na tę stronę stylsc.pl to sprawdzona firma, ceny też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPola

Również mam rolety ze sklepu Karnix, aczkolwiek te https://www.karnix.pl/rolety-w-kasecie-bezinwazyjne.html , w kasecie. Również są łatwe w montażu, a trzymają się bardzo dobrze, te plastiki są wytrzymałe. Kiedyś miałem podobne, w tym samym typie kupione w markecie i cały czas spadały. Wiele razy w nocy, budząc wszystkich domowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Polecam plisy okienne. Sama ostatnio kupiłam na www.plisso.pl  Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duśka

Kojarzycie markę Roletex? Oni mają ciekawe rolety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam bambus. Rolety bambusowe nadają pomieszczeniu specyficznego, ciepłego nastroju. Nadają się do aranżacji w stylu etno i mogą być świetnym wyborem dla miłośników natury. Mają nieskomplikowaną konstrukcję (najczęściej są to rolety zwijane) i są bardzo proste w obsłudze.  Sama obecnie mam rolety bambusowe w salonie, natomiast w łazience zdecydowałam się na żaluzję z bambusa, która wyglada bardzo dobrze. 

Zamawiałam w tym sklepie w Lublinie http://lublinrolety.pl/produkty/zaluzje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosternyadam

U siebie mam aluminiowe od Drutexu i spisują się znakomicie. Cenowo wyszły bardzo konkurencyjnie, porównując je do innych producentów. Wykonane bardzo solidnie i z porządnych materiałów. Póki co wytrzymały już 4 lata i nie zauważyłem oznak zużycia. Mechanizm działa jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabetha

Fajnym i ciekawym rozwiązaniem są markizy do okien pionowych Fakro. Ładnie dekorują zewnątrz okna, dodatkowo chronią przed wścibskimi i nagrzewaniem się wnętrz. Cieniują, ale nie odcinają dopływu światła. Szyby nie są nagrzane, więc we wnętrzach jest normalna temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora
Dnia 27.06.2019 o 22:57, Gość duśka napisał:

Kojarzycie markę Roletex? Oni mają ciekawe rolety.

No właśnie nie możemy się zdecydować co wybrać u nich. czy noc i dzień czy rzymskie. może coś doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flex

Ja bym brała noc i dzień. Dla mnie są bardziej praktyczne. Możesz też pracowników w tym Roletexie zapytać o zdanie, poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś

I co wybrałaś? Jak się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luwna

Na stronie plisa.sklep.pl można kupić ładne i dobrej jakości plisy, to dobry producent z rozsądną ofertą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem znacznie lepszym wyborem niż klasyczne rolety są markizy zewnętrzne od Fakro. One nie tylko chronią przed słońcem, ale w pełni opuszczone także pełnią funkcję moskitiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×