Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mało mądra głowa

rolety

Polecane posty

Gość gość
Jest taka firma w Gdańsku w galerii Metropolia jak 6 Plus, ich mogę polecić w kwestii takich ozdób okiennych. Wykonali dla mnie projekt do hotelu i jestem zadowolony. Właśnie na takich roletach mi zależało. Estetyczne, nowoczesne, wygodne w obsłudze, idealnie dopasowane do okien, a normalnie w sklepach to ciężko było taki rozmiar jak ja potrzebowałem dostać. Firma ma swój serwis – www.6plus.gda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę PRESIANA. Rolety bardzo ladne, przyjechali, pomierzyli, doradzili.... Jak dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demu44
Jak znasz wymiary rolety, jaką potrzebujesz, to bez problemu możesz ją zamówić w sieci. Np. sklep online http://verti-hor.pl/ ma taki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka rolet w fajnej cenie i super jakości polecam- Rol-System Mam od nich żaluzje plisowe! świetne w utrzymaniu - materiał można prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinkaErt
Mieszkam w Warszawie i znalazłam fajne miejsce w Raszynie PlastPol mają tam szeroką gamę ozdób okiennych i wszystkich rodzajów rolet, więc jeżeli potrzebujesz to masz jeszcze tam opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam swoje rolety w debastor.com. Znajomy mi polecił i nie żałuję wyboru. Pięknie wykonane. Sprawdzają się bez zarzutu. Fachowa obsługa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMarc
Zajrzyj do PlastPol Raszyn mają chyba wszystkie rodzaje dekoracji okien. Jeżeli chodzi o rolety to oprócz wewnętrznych w ofercie też widziałem te zewnetrzne. Dla mnie chyba najbardziej podpasowały te rzymskie chociaż dzień-noc również są praktyczne i dodają wnętrzu uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PitorekGość
Ostatnio zamawiałem z sklepu https://rollcenter.pl - rolety dzień i noc - efekt powalający. Z czystym sumieniem mogę polecić - łatwy - bezinwazyjny montaż. Nawet ja - taki laik potrafiłem je zamontować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupowałam rolety od Sunnyday Blinds, możecie sobie na internecie ich odszukać, mają profil na fejsie, koleżanka mi ich poleciła i rzeczywiście wykonanie jest super a do tego duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PetuniaHaft
Rolety są bardzo często wybierane, ponieważ są tańsze od żaluzji, no i nie oszukujmy się, najładniej wyglądają. Nie muszą służyć tylko jako przedmiot do zapewnienia sobie prywatności, ale także jako dekoracja. Proszę na ten temat przeczytać artykuł http://meblesowala.pl/wykonczenie-mieszkania-i-rolety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan33
ja mam rolety z tkaniny, montowane na ramie okna:)zamawiałam je na stronie www.dekoria.pl, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam firmę Debastor.com. Montowali mi rolety dzień-noc. Bardzo ładnie to wszystko wygląda. Bardzo miła obsługa od pierwszego telefonu do ostatniej wizyty monterów. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie i kuchni mam rolety rzymskie z firmy dekoria http://www.dekoria.pl/, czekam teraz na roletę zaciemniająca do sypialni:) polecam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaEmes
Ja przede wszystkim wolałem postawić na bezpieczeństwo wybrałem więc rolety zewnętrzne http://www.plusprojekt.eu/kp1/rolety które chronią nasz dom przed włamaniem podczas naszej nieobecności a dodatkowo wolałam jednak mieć w domu firanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rolety zamawiane w sklepie internetowym finch-blinds.pl. Pasują idealnie, montaż łatwy bezproblemowy, wszystkie akcesoria do montażu w komplecie. Mają bardzo duży wybór tkanin i konkurencyjne ceny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zachwycony montażem i estetyką ich wyrobu. Przywiązują wagę do detali. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena2410
No tak ale jak już się kupi rolety to fajnie byłoby jeszcze mieć kogoś kto wie jak je założyć bo kobieta sama sobie z tym rady nie da. Gdyby któraś z was nie mogła sobie poradzić to polecam kontakt pod nr tel 505547990 z panem Kwiatkowskim, który dobrze wie jak się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem przy remoncie skusiliśmy się na automatyczne rolety - świetna sprawa :)cały inteligentny system w domu, który zainstalowała nam firma majca.technology to super rozwiązanie. Coś takiego jest naprawdę extra, nie zrezygnowałabym z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie firany ale chciałam jakąś nowocześniejszą ich formę i znalazłam rolety rzymskie woalowe:)czyli wykonane z tkaniny woalowej- delikatne i ładnie przepuszczają światło:)polecam bardzo sklep http://www.dekoria.pl/ - jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rolety to tylko z debastor.com Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wybór najlepszego systemu, oraz spokój na wiele lat. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam okazyjnie bardzo fajne rolety na okna. Nawet pasują idealnie z wymiarem, ale miałam problem, że nie potrafię sama zakładać, ani nie posiadam narzędzi, ale znajomy mi polecił pana Przemysława Kwiatkowskiego, który szybko i ładnie zakłada i ma bardzo dobre ceny. Dla zainteresowanych podaję jego telefon 505547990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorąco polecam firmę debastor z ksawerowa. chciałem założyć w mieszkaniu zwykłe rolety, doradca jednak doradził aby założyć rolety dzień/noc. to była najlepsza decyzja, efekt końcowy jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić rolety, które z jednej strony są gumowane i obojętnie w jakim są kolorze nie przepuszczają swiatła. Ja mam w kolorze kremowym z którym idealnie komponują się z kolorem ścian i mebli i są bardzo dopasowane do prowadnic. Zakładał mi dobry fachowiec i za jego zgodą mogę podać namiary 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROLETEX - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu rolety dzień-noc i jestem z nich bardzo zadowolona. Mają wiele możliwości ustawień i wyglądają bardzo modnie. Rolety zamawiałam od firmy Debo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×