Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry fresh!:D

jaki laptop?

Polecane posty

Gość bingo bango
INTEL CORE i5 albo INTEL CORE i7 żadnych Celeronów czy innego dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
bingo bango a jaki model konkretnie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
bingo bango - a co z moim procesorem? jest gorszy od tego i5? nie zauwazylam zeby sie przegrzewal, ale tez nie siedze na laptopie 12h na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
bingo bango ten 1GHz to nie moj ja mam Fujitsu procesor:Pentium 2.13 GHz jak to sie ma do i3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
procesor : Pentium 2.13 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
no musiałabym jeszcze troche pozbierać:D ale wiem już czego musze szukać:) dziękuję:* niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
sugapop Pentium 2.13 GHz nie wiem który to jest dokładnie, chyba dwurdzeniowy, więc nie jest źle ale i3 / i5 / i7 są sporo szybsze cherry fresh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, najlepiej poszukać na jakiś fajnych blogach/portalach gdzie to jest ładnie zestawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałeś do jakich celów potrzebujesz tego laptopa co jest również ważne ;) Ja mam Lenovo Y510P i jestem mega zadowolony. Sprzęt generalnie spełnia moje oczekiwania, mocna specyfikacja się sprawdza. Komputer jest naprawdę szybki i zarazem cichy. Kupowałem w dobrej cenie na jpkomputery.pl. Możesz zerknąć na aktualną ofertę jeśli jesteś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zwracasz uwagę na solidność wykonania (taki ci też polecam) to bezwzględnie laptopy Asus - począwszy od modeli o oznaczeniu - 1000. Za całkiem niewielki pieniądze, możesz mieć porządny sprzęt. Jeżeli chcesz kupić laptopa wydajniejszego technologicznie to zdecydowanie Dell, ale jakość wykonania niezaciekawa. Swój kupowałam na http://jpkomputery.pl/ za 1 tys zł i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam sklep plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraWalczerska
No to może zamiast sprawdzać każdy model oddzielnie m.in w sklepie internetowym to warto skorzystać z takiego gotowe rankingu przygotowanego przez http://www.wybieramlaptopa.pl gdzie możesz poznać ich wszystkie zalety i wady oraz oceny ekspertów. Moim zdaniem to bardziej Cię nakieruje na odpowiedni wybór niż samodzielne poszukiwania bez dowiadczenia w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam tydzień temu Mcbook air a nie jakieś badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×