Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wynajem czy wlasne

Czy lepiej wynajmować czy kupić

Polecane posty

Gość gość
Duży wybór jeśli chodzi o mieszkania pod wynajem dało mi biuro Efekt, a konkretniej pani Magda która zajmowała się moją sprawą indywidualnie. Już się wprowadziłam, mieszka się dobrze, nie ma problemów z sąsiadami, awariami instalacji, koszty mediów mniej więcej trafiają w te prognozy o jakich mówiła p. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlochFilip
W stolicy to na pewno kupic, za wynajem płacisz jak za zboze , jak tylko ktoś ma na to srodki to kupować raz dwa. My dopiero jakiś czas temu dorobiliśmy się swojego, ale to już ten czas kiedy chcieliśmy zwolnic i uciec na obrzeza, bardzo polecam, bo praca pracą ale nie mozna cale zycie gonic, w centrum to nawet nie ma gdzie z wozkiem pojsc na spacer. My wybraliśmy inwestycje neptun w ząbkach, dojazd do wawy jest dobry a ceny zdecydownie nizsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zerknijcie tutaj https://mokoconcept.pl/ Ja powaznie rozważam zakup mieszkania w tej inestycji, zwłaszcza że własnie jakoś kilka dni temu ruszyła przedsprzedaż. Prezentuje się naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wszystkiego, miasta, dzielnicy, rynku, ale na pewno i tak bardziej oplaca się kupic swoje niż wynajmować od kogos, wiadomo jak was stać, bo nie każdego stać. Ja to chyba wynajmowałem z 6 lat ale w koncu udało nam się kupic wlasne mieszkanie w wilani, jeszcze trochę czasu do odbioru pewnie zejdzie ale w końcu co na swoim to na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawanna

Też jestem za kupnem mieszkania, zamiast wynajmu. Ale ceny są tak kosmiczne, że mało kogo stać (nawet na kredyt!) w administracyjnych granicach Warszawy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajną alternatywą są mieszkania poza Wawką, np. Piaseczno, kobyłka, czy Ząbki. Mi osobiście bardzo spodobało się osiedle Neptun, ładna okolica, nowe budownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena22

Zdecydowanie najlepiej jest kupić. Nawet jesli ma to byc zakup na kredyt, to czasami rata jest bardzo podobna do tej którą płacimy za wynajem. My zdecydowaliśmy się teraz na zakup takiego apartamentu https://www.vgcapital.pl/nova-dolna/apartamenty-b

Bardzo fajna lokalizacja- Mokotów, do tego są to już gotowe apartamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×