Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Xerokopiarka

Czy on mi to wybaczy?

Polecane posty

Gość Xerokopiarka

Byłam z Adamem 5 lat, potem w związku nam się posuło, zerwaliśmy, po jakimś czasie zaczęłam chodzić z moim długoletnim przyjacielem, uprawialiśmy seks, tylko 2-3 razy ale jednak. Po każdym razie było mi strasznie smutno i jakośtak byłam przybita, po miesiącu potrafiłam już sobie jasno powiedzieć: Nie mogę zapomnieć o Adamie i nie przestałam go kochać. Zerwałam z Darkiem, Adam pozwolił wrócić, zapytał mnie kiedyś czy spałam z tamtym, potwierdziłam no i się zaczęło. Na początku było dosyć normalnie, nie skomentował i dłuższy czas nie komentował tego, powiedział, że da radę, że wybaczy, że dla niego to zdrada, że miał nadzieję, że kochał, że czekał.. ale mówił, że da sobie z tym radę. Teraz czepia się za słówka, kiedy ubiorę się w dla niego ładnie to on czepia się, że nie tylko dla niego się w życiu ładnie ubierałam. To nie jest prawda. Mam wrażenie, że Adam bardzo cierpi z tego powodu, czy on mi to wybaczy? Mówił, że kocha i że zawsze będzie kochał. Chciałabym wszystko naprawić. Nie wyobrażam sobie dalszego życia bez Adama. Z Darkiem nie utrzymuje żadnego kontaktu i utrzymywać nie zamierzam. Nie wiem jak mogę przywrócić mu utracone do mnie zaufanie. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×