Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MadziaLenka2

co wybrać do noszenia córeczki?

Polecane posty

Gość uhmmm@#%
tj miałam na myśli te nosidełka ergonomiczne stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaLenka2
wiem, że zadaję miliard pytań, ale kolejne mi się nasunęło;).a mianowicie czy jest udowodnione naukowo, że pozycja z kolankami powyżej pupy korzystnie wpływa? i czy noszenie w takim nosidełku pomaga na problemy z bioderkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmmm@#%
wtedy ponoć żabka jest prawidłowa. Nie wiem czy pomaga, wiem na pewno, że moje dziecko żadnych problemów nie ma, a noszone "na żabę" jest dużo, często i odkąd zaczęło trzymać głowę. Ortopeda, którego wypytywalam, powiedział mi, że wg niego tylko do noszenia "na żabę" nie ma zastrzeżen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ERGO Baby Carrier i jestem zachwycona. http://greenmomhappymom.com/review-of-ergo-baby-carrier/ Co prawda nie ośmieliłam się jeszcze małego nosić na plecach bądź biodrze, ale na razie jestem w ciąży, więc dopiero jak się rozpakuję będziemy eksperymentować. Chustę też mam, ale mały nie miał cierpliwości do wiązania, więc się poddałam. Zobaczymy jak będzie z drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaLenka2
Dziś już więcej pytań nie mam :) siedziałam w nocy i przejrzałam chyba wszystko :D wytypowałam sobie trzy nosidełka, które podobają mi się wizualnie i spełniają kryteria bezpieczeństwa :) z mężem się jeszcze skonsultuje, bo to również dla niego nosidełko i coś wybierzemy. Wieczorem postaram się napisać jaka zapadła decyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te są boskie
Te te kiedyś widziałam i zwariowałam. ale drugi raz już do nich nie trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmmm@#%
niemniej, cały czas się zastanawiam, skąd oni biorą te ceny?! Jak szyłam pierwszego mejtaja, kupiłam materiału za 60 zł i zostało mi na pół drugiego (porządny sztruks wzięłam, bo to zimowe miało być, plus cala masa pierdół typu fizelina, watolina itepe). Jak szyłam płócienne, to materiał mnie kosztował 30 zł. Zakładając, że materiał biorą z hurtowni i płacą za niego znacznie taniej, to przebitka rzuca na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmmm@#%
no, te z pathi rzucają na ziemię. Dziewczyna ma fach w rękach, nie da się ukryć. Też lubię takie dłubaniny manualne, ale takich cudów bym nie umiała zrobić, ba, nawet wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaLenka2
w końcu wybraliśmy.nosidełko ergonomiczne z womaru w kolorze szaro-turkusowym. mam nadzieję, że i naszej niuni też przypadnie do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcnjfnrkwe
Dobry wybór- mam takie i jest świetne :) Co do chusty to chyba trzeba być do niej w 100% przekonanym. Ja mam jedną w domu ale nie korzystam- problemem jest dla mnie jej odpowiednie ponaciąganie. A do nosidła wkładam mała w ciągu paru chwil. I muszę przyznać, że jej odpowiada takie noszenie. Nawet przy złych humorach ładnie się uspokaja. I upały też jej w tym nie przeszkadzają- woli to niż siedzieć w wózku. A i nosidło, które wybrałaś jest też wygodne dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaLenka2
No to super :) nie mogę się już doczekać kiedy przyjdzie. I od razu polecimy na spacer. Koniec z wózkowymi zapasami na schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieecha
nie kupuj nosidła za żadne skarby! źle zawiązane moze zrobić dziecku krzywdę1 ; ) jeśli już, to sprawdzi się nosidełko . coś w stylu tego http://www.2o2.pl/produkt,26604,dwufuknkcyjne-nosidelko-niemowlece-womar-zaffiro-n15-rainbow.html :) zamierzam kupić , bo uwielbiam ten sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcja -szukaj- nie boli
noś przodem jak ta pani na obrazku to dopiero zrobisz krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia_nikosia
71.nikt nie każe nosić przodem ;) ja polecam nosidełka ergonomiczne jak np to tu http://www.2o2.pl/produkt,26803,nosidelko-niemowlece-eco-design-2-womar-dla-niemowlat-od-4-5-miesiaca-zycia.html nóżki są ładnie ułożone w pozycji żabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×