Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derlongerttt3

pytanie do osób pracujących w MLM

Polecane posty

Gość derlongerttt3

Oto artykuł z innego forum: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6624007 Pytanie brzmi- czy nie wstyd wam że czołowy przedstawiciel branży w której działacie ma na koncie takie uczynki?Czy nie odczuwacie z tego powodu dyskomfortu psychicznego?Czekam na poważne odpowiedzi osób z branży MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalizujesz
w każdej branzy znajdą się takie zakały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwyobywatel_90
jaki biznes taki jego guru,nie wstyd wam namawiać ludzi do działania w MLM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd2013
na portalu tego redaktorka nie napiszesz negatywnego komentarza bo on je od razu usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pytanie brzmi- czy nie wstyd wam że czołowy przedstawiciel branży w której działacie ma na koncie takie uczynki?Czy nie odczuwacie z tego powodu dyskomfortu psychicznego?Czekam na poważne odpowiedzi osób z branży MLM." NIE. NIE WSTYD! A to tylko i wyłącznie dlatego, że na guru MLM i na rolę jego głównego okna na świat pan M. mianował SIEBIE SAM! To nie ludzi z branży (za jakimś małym wyjątkiem) obdarzyli go zaufaniem i powierzyli mu reprezentować MLM w Polsce. On sam sobie to prawo przypisał i od jakiegoś czasu z niego korzysta. Ale mam nadzieję że nie potrwa to zbyt długo. Na szczęście pojawiło się inne branżowe czasopismo "Ranking MLM", które znacząco lepiej reprezentuje MLM i poza wszelką wątpliwością jest bardziej pożyteczne, ciekawe i korzystne dla rozwoju tej branży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preludium55555
Redaktor twierdzi że to jego Network Magazyn jest super a Ranking to cieniasy.Tyle że nie słyszałem żeby ktoś z Rankingu miał wyroki na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Redaktor twierdzi że to jego Network Magazyn jest super a Ranking to cieniasy." No właśnie! To ON twierdzi. Ale czy wszyscy z tym się zgadzają? Oto jest pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snaratermmyuu
To czemu wy tolerujecie jego działalność?Możecie przecież iść do mediów z wyczynami redaktora i będzie wtedy musiał ustąpić.Na jego miejscu może pojawi sie ktoś inteligentniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To czemu wy tolerujecie jego działalność?Możecie przecież iść do mediów z wyczynami redaktora i będzie wtedy musiał ustąpić.Na jego miejscu może pojawi sie ktoś inteligentniejszy" Jego pisemko to jego prywatna firma. Prawo polskie nie zabrania mu prowadzić tego typu przedsiębiorstwa. A za to, że konkretnym osobom zrobił krzywdę jego teraz ścigają. Myślę i mam taką nadzieję, że kiedy wszystkie sprawy zostaną zakończone i wyroki się uprawomocnią, gość razem ze swoją nędzną gazetką padnie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy607888
Ktoś wie ile on ma tych spraw na koncie?W tym artykule jest napisane że 2 a w komentarzach ludzie piszą że kolejne są w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiljuiljur
podbijam temat,osoba redaktorka powinna sie znajdować pod stałym nadzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleszghy
Czy Maciej i Victor o którym tak sie tu rozpisujecie na forum to jedna i ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej i Victor nie mogą być
tą samą osobą. Viktor jest również zdecydowanym przeciwnikiem redaktorka nędznego pisemka pod tytułem "Network Magazyn". Jakiekolwiek ataki na Viktora w ogóle nie są uzasadnione jakimikolwiek faktami i są oparte jedynie na chorej wyobraźni jednego bądź kilku osobników uprawiających trolling na tym forum. Natomiast M. Maciejewski ma realne sprawy sądowe i jest pociągany do odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszerspoonert
Czy można gdzieś sprawdzić jakie to są sprawy oprócz tej z pobiciem policjanta i pomówieniem redaktorki Ranking MLM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaja7
Oto blog Maciejewskiego,można sie tam wpisywać bez logowania,może porobimy sobie z niego jaja? http://www.biznesfan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaja7
wpisałem 2 komentarze ale nie wiem czy guru MLM je zaakceptuje,pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy można gdzieś sprawdzić jakie to są sprawy oprócz tej z pobiciem policjanta i pomówieniem redaktorki Ranking MLM?" Obawiam się, że poza tymi, co już zostały ujawnione ciężko będzie dotrzeć do informacji o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniteme
Sam redakturio pewnie też sie nigdy publicznie tym nie pochwali,trzeba czekać aż sie sprawy zakończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdkoskoku
Ranking MLM ma więcej fanów na Facebooku a w rankingu Alexa.com jest znacznie wyżej niż Network Magazyn.Dlaczego wiec to na Maciejewskim,redaktorze niszowego portaliku skupia sie uwaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazanyredaktorem???
Dlaczego Maciej Maciejewski honorowo nie zrezygnuje z bycia redaktorem naczelnym Network Magazyn skoro ma prawomocny wyrok na koncie?Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonszleppo
gdyby miał odrobinę honoru zrezygnowałby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego Maciej Maciejewski honorowo nie zrezygnuje z bycia redaktorem naczelnym Network Magazyn" Bo to jest jedyne źródło jego utrzymania. Jeśli zrezygnuje, to z czego ma karmić swoje tłuszciutke ciałko? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konikpolny67
W tym wątku na forum o2 ktoś napisał że Maciejewski wyszedł pijany do studentów.Są na to jakieś dowody? uo Jezu,wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
"Bo to jest jedyne źródło jego utrzymania. Jeśli zrezygnuje, to z czego ma karmić swoje tłuszciutke ciałko?" Przyjdzie żebrać na to forum tak jak ty wieprzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uo Jezu,wiesz coś o tym?" Nic o tym nie wiem. Tak ogólnie, to ja nie śledzę życia pana redaktorka! Jakoś mało on mnie interesuje. Szkoda tylko że miesza w branży, gdzie i bez tego sytuacja dość napięta po pierwszych firmach, działających na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagfryd
Na profilu Ranking MLM na Facebooku piszą że uprawomocniły sie 2 kolejne wyroki redaktora Maciejewskiego,pewnie będzie o tym nowy artykuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadreddd
może zaczniemy robić zakłady że dojdzie do 10 wyroków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalomit
stawiam piwo wszystkim tu obecnym jeśli do końca roku redaktor Maciej dobije do 10 wyroków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całychujwsłońculśniący
ja sprzedaje konilobijki automatyczne firmy Zaepter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×