Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derlongerttt3

pytanie do osób pracujących w MLM

Polecane posty

Gość stalomit
Pismo redaktora Macieja leży na półce w Empiku,to wypada żeby taka renomowana sieć promowała pismo kogoś kto ma wyrok na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Może redaktor ściga sie z Plichtą z Amber Gold na wyroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Nudziło mi sie więc napisałem w tej sprawie do Rady Etyki Mediów i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.Od tej drugiej instytucji otrzymałem maila że zajmą sie tym. Wydaje mi sie że sprawę trzeba prześwietlić bo gazetka tego gościa jakby nie było leży w Empiku pomiędzy poważnymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinto
Czy Ranking MLM przyjmie pod swoje skrzydła liderów uciekających z tonącego okrętu redaktora Macieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Maciejewski chwali sie na swoim blogu że był na gali EFG.Oczywiście napisałem od razu do EFG z informacją jakie to wyroki ma na koncie redaktor.Na następną galę chyba go już nie zaproszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście napisałem od razu do EFG z informacją jakie to wyroki ma na koncie redaktor.Na następną galę chyba go już nie zaproszą" Super! Bardzo dobra myśl!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
uo Jezu mam prośbę- możesz też napisać do EFG w tej sprawie a także do Rady Etyki Mediów i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich?Dostałem maila z SDP że zajmą sie sprawą pulchnego redaktora ale jak napisze więcej osób to na pewno zrobią to chętniej. Oczywiście napisałem też do Teatru Syrena oraz organizatora Dni Siły które odbędą sie tam we wrześniu.Network Magazyn jest medialnym patronem tej imprezy.Uznałem że nie jest to etyczne żeby pismo którego redaktor ma taki "dorobek" mogło być patronem medialnym jakiejkolwiek imprezy. Ale to już suwerenna decyzja organizatora Dni Siły i Teatru Syrena.Skoro taki patron im sie podoba to ich sprawa,ja zwróciłem im tylko uwagę na kwestię etyki w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Jak wpiszesz w Google wszystkie te instytucje to wyskoczą ich strony a na stronach znajdziesz kontakt bez problemu:)Zwykle jest to formularz kontaktowy więc nawet nie trzeba sie na pocztę logować:) Jeśli masz kontakt z redakcją Ranking MLM to powiedz im żeby napisali oficjalnie do wspomnianych wyżej instytucji.Jest szansa żeby raz na zawsze skutecznie wyeliminować to otyłe zjawisko ze świata polskiego biznesu. Napisałem również do Teatru Syrena w którym we wrześniu odbędą sie Dni Siły.Network Magazyn jest patronem medialnym tego wydarzenia ale po mailu ode mnie nie wiadomo czy nadal nim będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Podesłałem w każdym mailu link do artykułu Ranking MLM który jest w tym temacie w pierwszym wpisie na 1 stronie:) Do tego dodałem informację zgodną z prawdą że na Facebooku Rankingu pojawiło sie info o dwóch kolejnych prawomocnych wyrokach,są opisane na 1 stronie tego tematu.Tam na tym Facebooku ktoś o to zapytał i Ranking udzielił odpowiedzi. Poza tym dotarły dziś do mnie nowe informacje.Otóż pani Makowska,pomysłodawczyni Apolandii zapytała UOKiK o wypowiedź Maciejewskiego który sugeruje że UOKiK zakończył postępowanie w sprawie Apolandii tylko z powodu niskiej szkodliwości czynu. UOKiK odpisał że to nieprawda i że postępowanie zakończył z powodu braku podstaw do zarzutów.Do tego urząd wyśle pani Makowskiej protokół postępowania który zapewne zostanie wrzucony na stronę Apolandii:)A być może również pani prezes UOKiK od siebie dorzuci jakieś pismo:) No niestety za co sie redaktor nie weźmie to mu jakoś nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
O jednym zapomniałem- dodałem jeszcze w tych mailach że gazetka redaktora leży na półkach Empiku obok poważnych gazet.Zadałem więc pytanie czy jest to etyczne.Bo redaktorzy pism leżących obok Network Magazyn jakoś problemów z prawem nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszem
koledzy redaktora strasznie sie produkują na forum ale jego wyroków nie zakryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Sprawdziłem na Wolframalfa.com- Network Magazyn ma niecałe 6 000 odwiedzających dziennie a Ranking MLM 22 000.Czemu więc grubasek redaktor uważa sie za guru polskiego MLM? Więcej odwiedzin niż jego pisemko mają magazyny wędkarskie,portale zajmujące sie hodowlą pająków itd.Poza tym jego pisemko jest tak nudne,ostatnio zajmuje sie chyba tylko dogryzaniem Apolandii. Redaktor nawet jakąś swoją znajomą z Wyborczej zaangażował do napisania artykułu o Apolandii a tu znowu klapa,wszystkie polskie media zignorowały jej pseudo artykuł.A w komentarzach na Wyborcza.biz ludzie śmieją sie z redaktorki. Poza tym ciekawe czy na tych 3 jego prawomocnych wyrokach sie skończy czy będą kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy MaRucha :))
BHC Apolandia jest to nowa modyfikacja piramidy finansowej. Przepisy dotyczące tych nieuczciwych praktyk obchodzą poprzez sprytne użycie "darowizn". Oprócz tego system jest analogiczny- użytkownik wpłaca jednej osobie darowiznę natomiast on sam ma uzyskać ją od 216 osób (a każda z nich od 216 osób i tak aż do wyczerpania naiwnych). Firma reklamująca się jako "program-społecznościowy" pobiera opłatę 10%. Cała ich strona jest reklamą zachwalającą system -proste uzyskanie do miliona złotych, natomiast drobnym drukiem w regulaminie "aję sobie sprawę, że mogę nie otrzymać żadnej darowizny i zostać jedynie darczyńcą 30zł, ale znając zasady programu i perspektywiczny cel działań Apolandii, mam podstawy sądzić, że w odpowiednim czasie (gdy Program w założony sposób rozwinie się ) otrzymam możliwie maksymalne zasilenie finansowe z Systemu BHC lub indywidualne poprzez Forum Ogłoszeniowo Pomocowe." czyli w praktyce nigdy. - dodajoszusta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Gajowy Mucha zacytował osobistą opinię niejakiego Tomasza S.,usuniętą zresztą już dawno ze strony dodaj Oszusta.Tomasz Sobieraj,Michał L.z blogu Aperiodyk oraz redaktor Maciej mający 3 prawomocne wyroki na koncie to 3 osoby publikujące negatywne opinie na temat Apolandii w internecie. Nie ma sensu sie nimi zajmować więc litościwie pominę to milczeniem zwłaszcza że na stronie Apolandii znajduje sie dokument UOKiK potwierdzający zakończenie postępowania wyjaśniającego w tej sprawie:)Jak ktoś sobie wygogluje procedury UOKiK to zobaczy że oznacza to niestwierdzenie naruszenia prawa:)Bo po postępowaniu wyjaśniającym UOKiK wszczyna postępowanie w sprawie jeśli stwierdzi naruszenie prawa i to już jest związane z kierowaniem sprawy do prokuratury.Czego w przypadku Apolandii zabrakło bo piramidy ani oszustwa tu nie ma:) Mam za to inną informację.Apolandia zapytała Wyborczą o te 2 artykuły i odpisał im redaktor,ten drugi po Michniku.Stwierdził że redaktorka sie pomyliła bo... była tylko na głównej stronie Apolandii a nie zajrzała już na stronę programu finansowego BHC.To pokrętnie tłumaczenie oznacza zapewne to że Wyborcza przygotuje wreszcie rzetelny artykuł na ten temat w najbliższym czasie. Jego autorem nie będzie już pewnie ta dziennikarka oskarżana o znajomość z redaktorem Maciejem/Biedaczek,nic nie idzie po jego myśli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Redaktor Maciejewski zasugerował również na stronie swojego pisemka że UOKiK zakończył postępowanie wyjaśniające w sprawie Apolandii z powodu... małej szkodliwości czynu. Pani Makowska z Apolandii zapytała o to UOKiK i otrzymała taką odpowiedź: "Szanowna Pani, w odpowiedzi na Pani zapytanie dotyczące wypowiedzi pracownika Biura Prasowego UOKiK uprzejmie informuję, co następuje. Stwierdzenie czy przedsiębiorca dopuścił się naruszenia przepisów prawa, w tym naruszenia stanowiącego praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów, dokonane być może przez Prezesa UOKiK jedynie w decyzji kończącej postępowanie w sprawie praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów - to zaś nie było wobec APOLANDIA.COM Jolanta Rene Makowska prowadzone. Postępowania wyjaśniające prowadzone są w sprawie, nie zaś przeciwko żadnemu przedsiębiorcy, jak to ma miejsce w przypadku postępowania w sprawie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów, o którym mowa powyżej..." No więc redaktorek nie dość że ma już 3 prawomocne wyroki na karku to jeszcze samodzielnie interpretuje orzeczenie urzędu państwowego. "to zaś nie było wobec APOLANDIA.COM Jolanta Rene Makowska prowadzone. " Otóż to,gdyby UOKiK stwierdził naruszenie prawa rozpocząłby drugi etap procedury postępowania.Nie zrobił tego ponieważ nie znalazł podstaw do zarzutów.Swoje podejrzenia i przypuszczenia redaktor Maciej może więc sobie umieścić w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Dobra sam sie pomyliłem ale tylko w kwestii formalnej:)Zamieniłem nazwy postępowań UOKiK,podałem je nie w tej kolejności.Wszystko poza tym sie zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie !!!!!!!
Czy wy jesteście tak gigantycznie niewyobrażalnie naiwni, czy takich szukacie ?. Przecież to najprostsza forma piramidy, prosta jak konstrukcja cepa. Najzwyklejszy łańcuszek świętego Antoniego, broniący się przed prawem jednym słowem "darowizna". Trzeba być kompletnym debilem żeby tego nie widzieć !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Ehe,a dowodem na to że to piramida jest pismo z UOKiK na stronie Apolandii:D Wymień dla porównania jakieś piramidy które takie pismo posiadają:D Wracając do redaktora- czy nie martwi go że Ranking MLM ma pawie 4 razy więcej odwiedzających?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Albo dobra żeby zamknąć sprawę Apolandii w tym wątku- będą oni dodatkowo pisać do Komisji Nadzoru Finansowego żeby objęli ich jak sama nazwa wskazuje swoim nadzorem:)Albo już to zrobili,na stronie podano że są w trakcie składania wniosku. Ciekawe co na to redaktur który sam interpretuje urzędowe pisma.Czy stanowisko KNF też będzie podważał?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie !!!!!!!
No nie wierzę własnym oczom :O. Ty naprawdę jesteś aż taki........ Szkoda palców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Brak słów to na takich ludzi jak redaktur którzy samowolnie interpretują orzeczenia urzędów państwowych:D Jestem bardzo ciekaw co redaktur powie jak KNF obejmie nadzór nad Apolandią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie !!!!!!!
Nad tobą to powinien mieć nadzór psychiatra człowieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Nad tobą jakiś nauczyciel od polskiego:D Bo nie rozumiesz tekstu pisanego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendziadredd
Jeszcze jedno- dostałem maila z Teatru Syrena w którym czytam że zapytają organizatorów Dni Siły dlaczego jednym z patronów medialnych imprezy jest magazyn którego redaktor ma tak bogaty dorobek sądowy:) Ale pewnie patronatu nie odwołają i rozejdzie sie to po kościach.Jak komuś sie chce niech pisze w tej sprawie do warszawskiego oddziału Wyborczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony emelemem
Redaktor był ostatnio w USA,ciekawe czy wykupił jedno miejsce czy więcej z racji swoich gabarytów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrok2012
Podbijam temat,postać redktora pisma z 3 wyrokami które leży na półkach Empiku powinna być non stop na pierwszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatorkulturalny2012
Oto co Rada Etyki Mediów sądzi o redaktorze: "Szanowny Panie, Zapoznaliśmy się z dokładnym opisem sprawy. Nie ulega wątpliwości, że red. M.M ma kłopoty natury prawnej, o czym świadczy prawomocny wyrok i toczące się postępowania. Jednak z informacji, jakie otrzymaliśmy, nie wynika, że zakończone wyrokiem lub trwające procesy, w których oskarżonym jest red.M.M. odnoszą się do publikacji jego autorstwa lub redagowanych przez niego wydawnictw. Karta Etyczna Mediów pozwala nam wyrażać opinie na temat konkretnych publikacji prasowych, audycji radiowych i telewizyjnych czy powszechnie dostępnych publikacji internetowych.. Pańska skarga zawiera pytanie: „Czy jest to etyczne żeby redaktorem jakiegokolwiek portalu/gazety był człowiek z takim dorobkiem? W końcu pismo tego pana jest dostępne w Empiku. Zgadzamy się z sugestią zawartą w pańskiej skardze, by zawód publicznego zaufania wykonywała osoba legitymująca się elementarną przyzwoitością. Tylko prawomocny wyrok sądu może pozbawić prawa wykonywania konkretnego zawodu. REM jest swoistym „sądem sumienia, bez uprawnień do wydawania zakazów i nakazów, które zawsze niosą niebezpieczeństwo ograniczenia wolności słowa, stanowiącej dobro wspólne ludzi różnych poglądów, temperamentów, doświadczeń czy intencji. W imieniu REM StanisławPieniak Wygląda na to że tym razem jeszcze mu sie upiekło ale to chyba nie potrwa długo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×