Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malypenis

zalamalem sie totalnie :(

Polecane posty

Gość malypenis

wyzsze wyksztalcenie - jest dobra praca za 3000zl miesiecznie - jest mieszkanie bez kredytu - jest auto bez kredytu - jest uroda - jest sprzatam, piore, gotuje - jest a penis w zwodzie 12cm. zalamac sie mozna. zadna mnie nie zechce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'beksalala'
no niestety, masz pecha. Żadna dziewczyna nawet na Ciebie nie splunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz gihsad
a co ty myślisz, że jak już jest kasa i mieszkanie to wszystko w życiu?? biedaku ty jeszcze tak mało wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan niesmiałyy
Mam 13 cm w wzwodzie byłem u dziwki i doprowadziłem ja do orgazmu, wiem bo czułem ucisk wtedy kiedy zapiszczała jak najeta po czym chciała zebym przestał. Po wszystkim powiedziała mi ze juz dawno nie przezyła orgazmu z klientem a miała do czynienia z wielkimi sprzetami, kłamac nie kłamała bo juz konczyła rezydenturę w moim miescie po czym miała wyjechac na drugi koniec polski.Mozna? mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się myśleć :D
ty naprawdę uważasz, że 3000 zł po studiach to dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenis
a może da się go jakoś przedłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenis
myślicie że jak będę wieszał się za niego na drabince, to się wydłuży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowikowik
dopisz do listy jeszcze rozum- brak doświadczenie- brak czy ty chłopie myślisz że od wielkości zależy:-) a palce a język? ile kobiet ma orgazm dopochwowy? większośc to jenak łechtaczka a tu cirozmiar ni chuja potrzebny, Masz byc mały ale wariat. ten co był na kurwach i wierzy w to że ona miała orgazm to kolejny popapranec- co maiła ci powiedziec, kasę dostała i było jej obojetne co powie, one duzo zrobia dla kasy a co dopiero tylko pochwalić. To nawet nie był akt litości ale pełen profesjonalizm. Reasumując : nie w rozmiarze sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glazier
Satry daj spokoj, bedziesz sie przejmowal co kobieta mysli i czy jej dobrze? Jestes samcem, drapieznikiem, my mamy gleboko gdzies czy kobiecie dobrze czy zle, wazne ze tobie jest dobrze. to tobie kobieta ma sluzyc a nie ty jej, takie sa prawa natury! No juz sie nie zalamywac, jutro piatek, wskoczysz do fury i wyrwiesz jaka chcesz. Kto jest najlepszy? Ty jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to tak jak ktoś mówił 3000 zł to mało, po drugie rozmiar nie jest najważniejszy i choć to oklepany tekst to prawdziwy,po trzecie to nie można mieć w życiu wszystkiego nikt nie ma, wiec daj spokój nie łam się i nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmillcia
hahah dziwka miała orgazm i w dodatku sie z tego zwierza hahahah :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzsze wyksztalcenie - jest - a bo ty jeden masz 😴 dobra praca za 3000zl miesiecznie - jest - 3tys? to chyba norma mieszkanie bez kredytu - jest - no tutaj jest + a ladne i duze chociaz???? auto bez kredytu - jest - pfff tez mi cos :) uroda - jest - kwestia gustu :classic_cool: sprzatam, piore, gotuje - jest - czyli mama dobrze wychowala tak? a co do 12 cm - to sie nie wypowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×