Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto powiedział że będzie łatwo

Nie rozumiem Kobiet

Polecane posty

Gość kto powiedział że będzie łatwo

Moja była odzywa się do mnie jakby z łaski. Czemu? Nie zrobiłem jej nic złego, rozstalismy się z powodów niezależnych do Nas. Odpisuje na smsy krótko i zdawkowo. Wiem że jest sama wiec to nie chodzi o to że ma faceta i może byc zazdrosny. Pozatym ciezko jej wiec jej pomagam i zawsze może na mnie liczyć. czemu tak sie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiesz, rozumiesz, szukasz potwierdzenia:) Kobiet nie trzeba rozumieć , są stworzone do wyższych celów... trzeba Je kochać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto powiedział że będzie łatwo
No własnie nie. Wie że zalezy mi na Niej i zawsze może na mnie liczyć. I mimo że jest sama i jest jej cięzko unika mnie. tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebodylikeme
Witam kolego,sądząc po tym,co piszesz wnioskuje,że być może ona nie chce robić ci niepotrzebnej "nadziei". Nie znając większych szczegółów waszego rozstania,takie mam po prostu odczucie. Inne powody też należy wziąć pod uwagę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto powiedział że będzie łatwo
Rozumiem ale skoro jest jej źle i nie układa się to moze warto dać szansę facetowi, na którego zawsze może liczyć i który kiedyś był jej bliski. Czy nie warto spróbować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tam u trutni
pewnie cie nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebodylikeme
A może po prostu na spokojnie zaproponowałbyś jej szczerą rozmowę? Może ona nie jest gotowa, by być z kimkolwiek- w takiej sytuacji najlepiej jest uzbroić się po prostu w cierpliwość. Myślę,że szczera rozmowa pomogłoby wyjaśnić wiele spraw,a ty wiedziałbyś przynajmniej na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty chcesz żebyśmy dali Tobie gotową receptę ? Przecież nikt z Nas nie zna tej osoby i nie wiemy co Jej po głowie chodzi. Sam musisz z Nią porozmawiać , żadne rady w tym wypadku nie mają znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto powiedział że będzie łatwo
Myśalełem ze podejrzewasz czemu tak się zachowuje, przynajmniej tak wywnioskowałem z Twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto powiedział że będzie łatwo
Kompletnie nie chce na ten temat mówić jakby się czegoś bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×