Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa lala

Mój chłopak kryje swoją puszczalską siostrę...

Polecane posty

Dziś znów pokłóciłam sie z chłopakiem o tą pannicę :(.Matka w sanatorium a ta gówniara lata tylko na imprezy i chleje,okłamuje chłopaka,że siedzi w domu albo dorabia sobie w knajpie u wujka a lata na imprezki i często wraca pijana w trzy dupy do domu z jakimiś facetami.Całują się i obściskują przed furtką.Siedzimy z moim facetem,pół godziny temu dzwoni do mojego faceta siostra i mówi mu,że jakby jej chłopak dzwonił to ma powiedzieć,że jest w domu.I co?Oczywiście mój facet pięknie nakłamał chłopakowi,że Aneta jest w chacie i potulnie kładzie się spać :O.A ona oczywiście u koleżanki na imprezie...Mój chłopak nie widzi w tym nic złego,śmieją się chłopakowi w oczy razem ze swoją głupią siostrą..Wściekłam się,bo sama miałam akcje,że mój facet od pół roku sypiał z inną-wszyscy wiedzieli i mnie bezczelnie okłamywali.Powiedziałam mu,że jest dupkiem i brzydzi mnie jego zachowanie a jego siostra jest jak dla mnie zwykła dziwką.Ubrał się,trzasnął drzwiami i wyszedł :(.Źle mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
Jesteś warta takiego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle xx
Nie jest. Ma inne wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radykalne rozwiązanie
zadzwoń do swojego chłopaka i powiedz mu, że jakby się ktoś pytał i dzwonił do niego , to ty na pewno jesteś w domu. jak nie jest kretynem to pojmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszedł do pracy wielce obrażony-nie odzywa się.Powiedział tylko,że to jest jego siostra i będzie ją krył.Przed matką pewnie też broni jej tyłka i mówi,że wszystko okey.Czuję się oszukana przez niego i przykro mi,bo jak tak potrafi kłamać to mnie może też okłamuje jak niby siedzi dłużej w pracy?Albo jak wychodzi z kumplami na piwo?Boję się,że mnie też mógłby okłamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
Jak by nie była warta jego to by od niego odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Jak Ty możesz być z takim facetem??? Ja bym od niego wiała. Przecież on i ta jego siostra są całkowicie pozbawieni zasad moralnych. Typ Cię zdradzał i na pewno zrobi to ponownie, skoro nie widzi nic złego w zdradach swojej siostry i okłamywaniu jej chłopaka. Może już teraz też okłamuje Cię tak, jak ta siostra swojego faceta. Będąc z nim tylko się upokarzasz. Ja bym go rzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggwegwewg
A gdyby Twoja siostra poprosiła Cię o takie krycie, nie zrobiłabyś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierasz to źle, a to pokazuje, że jest bardzo lojalny względem swojej siostry. Jeśli kiedykolwiek kogoś zabijesz (lub zrobi to jego siostra) to pewnie będzie stał po Twojej stronie, a to jest rzadki rodzaj wierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajcie ze zrozumieniem-on mnie nie zdradzał! Wie tylko,że mój poprzedni związek się rozpadł przez zdradę i wszyscy wiedzieli oprócz mnie(kryli mojego ex).Mój facet kryje swoją siostrę.czy ja bym kryła?Nie! ostatnio kuzynka poprosiła mnie,żebym okłamała jej męża,że niby śpi u mnie a ona chciała pojechać nad jezioro z jakimiś znajomymi.Powiedziałam,żeby mnie w to nie mieszała.Mój facet mówi,że się nie wtraca w życie siostry ale jednak okłamuje bezczelnie jej chłopaka.A teraz mój facet jest wielce obrażony bo powiedziałam,żeby jego puszczalska siostra nas nie mieszała do swoich kłamstw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×