Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pppppppppp123

tragikomedia te wasze diety !!!

Polecane posty

Gość pppppppppp123

Dieta 400 kcal, 1000 kcal, Dunkana, jabłkowa, tabletki...nie wiem czy się śmiać czy płakać. Na schudnięciu zależy wam bardziej niż na zdrowiu/życiu? Na potomstwie (jeśli jeszcze nie macie)? Wolicie się głodzić niż ruszyć tyłki? Tyle czasu tyłyście, a teraz szybko chcecie schudnąć?! Paranoja. Wszystkie diety jabłkowe, kapuścioane i inne opierające się na jednym-kilku produktach są tak gówniane, że aż trudno mi uwierzy, że jakikolwiek myślący człowiek je stosuje. Organizm wam się wkrótce odwdzięczy za niedostarczanie mu pozostałych składników odżywczych. Powodzenia życzę tym, które katują się na diecie 1000 kcal - była na niej moja kuzynka. Fakt schudła, ale zatrzymał jej się okres, przyjmowała tabletki przez długi okres a i tak musiała pare kilo przytyć...jak będzie z jej płodnością okaże się w przyszłości. Tabletki na odchudzanie - efekt placebo, faktycznie nic nie dają poza obciążeniem wątroby, a jak wam wysiądzie to będziecie szczupłymi zwłokami. Wszystkich w głupocie przebijają jednak lale na diecie 400 kcal. Tępe dzidy nie ogarniają, że organizm do spalania tłuszczu również potrzebuje energii, dobrych welowodanów, tłuszczy i białek...na tych 400 kcal to organizm zżera wam tkanki narządów, mięśni zamiast tłuszczu, a w końcu i tak waga się zatrzyma i nie drgnie dalej. Jak to się mówi "dead girls are skinnier" i wy jesteście na wspaniałej drodze do grobu. Gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×